Nikola Grbić musi być dumny jak paw ze swoich synów! To marzenie wielu rodziców, trener i jego żona mają się czym chwalić

2022-01-12 13:24
Nikola Grbić
Autor: Cyfra Sport Nikola Grbić

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że to właśnie Nikola Grbić zastąpi Vitala Heynena i będzie nowym trenerem reprezentacji Polski w siatkówkę. Fani, którzy śledzą siatkówkę na co dzień, doskonale znają serbskiego trenera, jednak wielu kibicom nazwisko szkoleniowca nie mówi zbyt wiele, bowiem nie znają go oni zbyt dobrze, a co za tym idzie również jego rodziny. A Nikola Grbić ma się czym chwalić.

Po tym, jak Vital Heynen zdecydował się zakończyć swoją przygodę na ławce trenerskiej reprezentacji Polski w siatkówce, Biało-czerwoni nie tylko pozostali bez szkoleniowca, ale również przyszło im długo czekać, aż wreszcie poznają nazwisko następcy belgijskiego szkoleniowca. Od samego początku, jednym z faworytów w konkursie przeprowadzonym przez Polski Związek Piłki Siatkowej był Nikola Grbić, który jeszcze niedawno miał okazję współpracować z prezesem Sebastianem Świderskim w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle i m.in. wygrać ze swoimi podopiecznymi Ligę Mistrzów. 

Sebastian Świderski przestał być prezesem. Zapadła oficjalna decyzja

Nikola Grbić nowym trenerem reprezentacji Polski? Serb następcą Vitala Heynena?

Na oficjalne ogłoszeni nowego trenera reprezentacji Polski kibice polskiej siatkówki wciąż muszą jeszcze poczekać, jednak coraz więcej dziennikarzy donosi, że to właśnie Nikola Grbić obejmie Biało-czerwonych po Vitalu Heynenie. O ile kibice, którzy na co dzień śledzą zmagania siatkarzy mogą doskonale znać sylwetkę trenera przymierzanego do kadry Biało-czerwonych, tak pozostali kibice Biało-czerwonych mogą nie wiedzieć zbyt wiele na temat Grbića oraz jego życia prywatnego. A serbski trener bez dwóch zdań ma się czym chwalić.

Wielki pech Kamila Stocha! Występ w Zakopanem może być zagrożony?

Sonda
Czy Nikola Grbić jest dobrym trenerem dla Polaków?

Nikola Grbić dzieci, żona. Rodzina nowego trenera reprezentacji Polski

Nikola Grbić od dawna ma bowiem poukładane życie prywatne, odkąd w 2006 roku sformalizował swój związek ze swoją żoną Stanisławą. Były trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle doczekał się również dwóch synów, z których może być dumny jak paw. Serbski trener może bowiem pochwalić się tym, że synowie 14-letni Matija oraz 11-letni Milos poszli w jego ślady i również próbują swoich sił w sporcie, dokładniej rzecz ujmując w siatkówce, najpewniej marząc o podobnej kariery, jaką miał ich ojciec. Zaszczepienie w pociechach swojej pasji jest marzeniem wielu rodziców i Nikoli Grbićowi się to udało. 

Mariusz Pudzianowski musiał kończyć w bólach! Niecodzienny widok, wielu popukałoby się w głowę [WIDEO]

Zobaczcie, jak siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle świętowali zwycięstwo w Lidze Mistrzów, zaglądając do naszej galerii

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze