Karol Kłos

i

Autor: Cyfra Sport Karol Kłos

Bolesne wytyczne

Ogromny cios dla kibiców siatkówki. Karol Kłos nie ukrywał smutku, gigantyczne rozczarowanie

2022-08-24 10:10

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn rozpoczynają się już w piątkowy wieczór. Reprezentacja Polski drogę po trzeci złoty medal z rzędu rozpoczną od starcia z Bułgarią i jest pewne, że trybunach zasiądzie komplet widzów. Fani na pewno będą liczyć na autografy i zdjęcia z siatkarzami, ale okazuje się, że będą musieli obejść się smakiem. Zawodnicy dostali bowiem restrykcyjne wytyczne.

Reprezentanci Polski są już po ostatnim sparingu przed mistrzostwami świata. We wtorkowy wieczór bardzo szybko rozprawili się z brązowymi medalistami olimpijskimi, a więc Argentyną. Biało-czerwonym do zwycięstwa wystarczyło rozegranie trzech partii. Sparing pokazał, że mistrzowie świata są dobrze przygotowani do turnieju.

Gwiazdor reprezentacji Polski ujawnił tajemnicę kadry Nikoli Grbicia! Nie owijał w bawełnę

Kibice siatkówki mogą być rozczarowani. Kłos przekazał złe informacje

Ten rozpocznie się już w piątek. Podopieczni Nikoli Grbicia zmagania zaczną od fazy grupowej, w której zmierzą się z Bułgarią, Meksykiem oraz Stanami Zjednoczonymi. Nie jest tajemnicą, że awans do kolejnej rundy jest wręcz obowiązkiem Polaków, którzy występować będą przed własną publicznością, co na pewno dodatkowo napędzi zawodników.

Nikola Grbić dosadnie przed mistrzostwami świata! Selekcjoner reprezentacji Polski nie zostawił złudzeń, to jest klucz do zwycięstwa

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?

Ale kibice w pewnych momentach będą mogli czuć rozczarowanie. Siatkarze po spotkaniach często pozowali do wspólnych zdjęć, czy rozdawali autografy. Teraz bliskich kontaktów z fanami jednak nie będzie. - Dostaliśmy pewne wytyczne, aby się nie rozchorować. Covid szaleje, znów zaczyna siać spustoszenie - powiedział Karol Kłos cytowany przez TVP Sport.

- Machamy, uśmiechamy się, ale staramy się ograniczyć kontakt z innymi ludźmi, bo bardzo ważne mecze przed nami. Pracowaliśmy na to całe lato. Jest mi smutno, że nie mogę podejść, robić zdjęć - dodał środkowy reprezentacji Polski. Dla wielu kibiców będzie to na pewno smutna informacja, ale można się spodziewać, że zrozumieją takie wytyczne dla siatkarzy.

PKO EKSTRAKLASA odc 02

MUNDIAL 2022: Mamy piłkarzy, ale nie drużynę?

Włącz podcast i posłuchaj, co naszej kadrze zarzuca Jan Tomaszewski!

Listen to "MUNDIAL. TOMASZEWSKI o idiotycznych błędach piłkarzy. KATAR 2022" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze