Kamil Semeniuk i Bartosz Kwolek

i

Autor: Cyfrasport

Mistrzostwa świata siatkarzy

Gwiazdor reprezentacji Polski ujawnił tajemnicę kadry Nikoli Grbicia! Nie owijał w bawełnę

2022-08-24 0:34

Reprezentacja Polski we wtorek rozegrała ostatni mecz przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. Podopieczni Nikoli Grbicia wygrali z Argentyną 4:0, wynik taki nie bez powodu, ponieważ od początku było ustalone, że jeśli któraś z drużyn odniesie zwycięstwo w trzech setach to kibice będą świadkami dodatkowej czwartej partii. W rozmowie po spotkaniu z Bartoszem Kwolkiem, siatkarz zdradził tajemnicę zachowania "Biało-Czerwonych" w kwadracie dla rezerwowych.

Podopieczni Nikoli Grbicia podtrzymali zwycięską passę przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. "Biało-Czerwoni" po zwycięstwie z Włochami o brązowy medal Ligi Narodów, stoczyli bój w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, gdzie pokonali reprezentację Iranu, Serbii oraz Argentyny, tym samym wygrywając cały turniej. Po ośmiu latach turniej najlepszych zespołów świata ponownie będzie organizowany w Polsce. Wówczas w 2014 roku polscy siatkarze zdobyli złote medale po długim czasie przerwy. Następnie we Włoszech w 2018 roku obronili tytuł, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a siatkarze z Bartoszem Kurkiem na czele są w gronie faworytów także i w tej edycji jednego z najbardziej prestiżowych turniejów.

Legendarny trener dobitnie o Michale Kubiaku. Podsumował byłego kapitana polskich siatkarzy, nie zostawił złudzeń

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Bartosz Kwolek zdradził sekret! Przyjmujący przyznał co oznacza zachowanie siatkarzy w kwadracie rezerwowych

W pomeczowej rozmowie Bartosz Kwolek wypowiedział się na temat szpaleru, który robią siatkarze znajdujący się w kwadracie dla rezerwowych. - Jest to szpaler dla zawodników z kwadratu, na treningach mamy dwie szóstki i z racji tego, że my jesteśmy tą drugą to staramy się nawzajem wspierać w formie zabawy. Jeżeli, któryś z nas wchodzi na boisko i robi w miarę dobrą zmianę to robimy dla niego szpaler witając rezerwowego z powrotem, ciesząc się, że do nas wraca - podsumował przyjmujący.

Legenda o rozgrywającym reprezentacji: Był spięty, koledzy muszą mu pomóc

Reprezentacja Polski pierwszy mecz mistrzostw świata rozegra w piątek 26 sierpnia z Bułgarią, następnym rywalem "Biało-Czerwonych" będzie Meksyk dwa dni później. Najtrudniejszym spotkaniem w fazie grupowej szykuje się pojedynek z USA, podczas Ligi Narodów, podopieczni Nikoli Grbicia dwukrotnie się mierzyli z Amerykanami. W pierwszym meczu lepsi byli mistrzowie świata 3:1, jednak w kolejnym na wagę awansu do finału niestety ponieśli dotkliwą porażkę 3:0.

Polski siatkarz zdradził ważny sekret z kadry. To wiele zmienia, wyjawił nadrzędny cel zespołu

Najnowsze