Ojciec Kurka przerwał milczenie. Powiedział o wielkim bólu

2021-07-28 10:30
Siatkówka, Tokio 2020, igrzyska, Polska - Włochy, siatkarze, Bartosz Kurek
Autor: FIVB Bartosz Kurek w meczu Polska - Włochy na igrzyskach w Tokio

Bartosz Kurek, wraz z drużyną narodową, walczy o medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Gracz cieszy się wielkim szacunkiem, jednak zdaniem ojca gracza, nie zawsze tak było. Adam Kurek, na łamach "WP.SportoweFakty" powiedział o wielkim bólu, z jakim zmagał się, oglądając grę syna przez lata gry w reprezentacji. Szczere wyznanie mężczyzny powala.

Bartosz Kurek jest jednym z najlepszych siatkarzy w historii Polski. Gracz Wolf Dogs Nagoya ma w swoim CV takie osiągnięcia, jak zwycięstwo w mistrzostwach świata, czy medale mistrzostw Europy. Zdaniem ojca gracza, Artura Kurka, sytuacja jego syna nie zawsze była najlepsza i nie zawsze był on wystarczająco doceniany. O sprawie były siatkarz powiedział w rozmowie z "WP.SportoweFakty".

Ziętek zrobiła to z Żyłą. Tego jeszcze nie było, mamy zdjęcie

Bartosz Kurek był niewystarczająco doceniany? Ojciec gracza zabrał głos

W rozmowie z 2019 roku Artur Kurek powiedział, że jego syn przez lata był ofiarą nadmiernej krytyki, która bardzo się na nim odcisnęła. Ojciec siatkarza uważa, że przez lata jego syn był pomijany przy wyróżnieniach i pochwałach, ale jak reprezentacja Polski sobie nie radziła, to cała krytyka spadała na obecnego gracza Wolf Dogs Nagoya. 

- Był taki czas, że po wygranych reprezentacji mówiło się o świetnej pracy zespołu, zdarzały się nawet pojedyncze wyróżnienia. Nie chcę mówić, kto był wtedy doceniany. A jak Polacy przegrywali, to zawsze przegrywał Kurek - powiedział były reprezentant Polski i ojciec Bartosza, Artur Kurek.

Pogrzeb Jacka Kramka: płakały na Instagramie, nie przyszły na pogrzeb

Aby zobaczyć zdjęcia żony Bartosza Kurka, Anny, przejdź do galerii poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Wilfredo Leon powiedział o swojej religii. Mocne poglądy gracza

Bartosz Kurek odczuł wielką krytykę. Jego ojciec nie ma wątpliwości

Bartosz Kurek, zdaniem jego ojca, bardzo odczuł krytykę i brak doceniania przez media i fanów. Na całe szczęście, sytuacja się stanowczo poprawiła i Kurek uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych elementów drużyny Vitala Heynena, która powalczy o medal olimpijski.

 - Bolało mnie takie traktowanie syna, myślę, że również Bartkazaznaczył ojciec gracza reprezentacji Polski w wywiadzie z 2019 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze