Ziętek zrobiła to z Żyłą. Tego jeszcze nie było, mamy zdjęcie

2021-07-28 9:43
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Autor: Instagram/ piotr_zyla_official, marceepan Marcelina Ziętek balowała do białego rana

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła postanowili zaskoczyć fanów. Aktorka i mistrz świata z Oberstdorfu pokazali w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozgrzało fanów. Nie da się ukryć, że takiego pokazu czułości ze strony pary jeszcze nie widzieliśmy. Zdjęcie obiegło media społecznościowe i pokazało, jak wielkie uczucie łączy popularną parę.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła od kilku miesięcy znajdują się na celowniku mediów i fanów show-biznesu. Wszystko przez ich związek, który budzi wielkie emocje. Para przez długi czas starała się ukrywać relacje, jednak od maja zaczęła pokazywać się na wspólnych fotografiach. Tym razem, aktorka i skoczek narciarski poszli o krok dalej i pokazali coś, czego jeszcze nie robili publicznie. Fotografia stała się prawdziwym hitem internetu.

Pogrzeb Jacka Kramka: płakały na Instagramie, nie przyszły na pogrzeb

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła zrobili to po raz pierwszy. Jeszcze kilka miesięcy temu by się nie zdecydowali

O tym, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą relację ,wiedzieliśmy od kilku miesięcy. Para co prawda ukrywała związek, ale do zachowania byłego męża odnosiła się Justyna Żyła, która opowiadała o miłości mężczyzny do młodszej aktorki. Po wielu miesiącach trzymania swoich spraw w sferze prywatnej aktorka i skoczek postanowili pokazać swoje wspólne zdjęcie. Teraz poszli o krok dalej i zrobili coś, czego dotychczas nie praktykowali praktycznie. Wszystko zostało umieszczone na mediach społecznościowych, a ich wspólne ujęcie obrazuje, z jak wielkim uczuciem mamy do czynienia.

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Mamed Ch. z zarzutami! Gwieździe polskiego MMA grozi do 10 lat więzienia

Marcelina Ziętek zrobiła to z Piotrem Żyłą publicznie. Wszystko jest na zdjęciu

Na swoim najnowszym zdjęciu, opublikowanym w mediach społecznościowych Piotr Żyła obcałowywany jest przez Marcelinę Ziętek. To jest to pierwsze zdjęcie tak intymnego gestu pary. Na zdjęciu widzimy, jak bardzo skoczek jest zadowolony z zachowania swojej ukochanej. Nie da się ukryć, że parę łączy wielkie uczucie, a fani dopingują, żeby relacja rozwijała się jak najlepiej.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Autor: instagram.com/marceepan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze