PIES trenera Vitala Heynena w czasie KWARANTANNY nauczył się grać w SIATKÓWKĘ! WIDEO

2020-04-04 18:59 CH
Heynen wywołał burzę
Autor: East News Heynen wywołał burzę

Vital Heynen cierpliwie czeka na koniec pandemii, a przymusową przerwę i domową kwarantanne wykorzystuje na sprawy niezwiązane z siatkówką. Odkrył nową pasję - zdradził właśnie "Super Expressowi, że bardzo dużo ostatnio gotuje. Nową pasję w czasie kwarantanny odkrył także... pies Heynena rasy border collie. Kito, bo tak wabi się sympatyczny czworonóg, uczy się grać w siatkówkę i świetnie mu idzie! Zobaczcie WIDEO.

Trener polskich siatkarzy Vital Heynen w rozmowie z "Super Expressem" zapewnia, że nie ma żadnych wątpliwości, co do jeoo dalszej pracy z Biało-Czerwonymi. Mimo przełożenia o rok igrzysk olimpijskich w Tokio na pewno za rok, gdy - miejmy nadzieję - nasz zespół zacznie wreszcie walkę o medale, Belg wciąż będzie ich szkoleniowcem. Na razie Heynen spędza miło czas na kwarantannie. Okazuje się, że znalazł nową pasję. – Mam więcej czasu na kontakt z rodziną, ale także na gotowanie, czy oglądanie filmów, dzięki którym staję się mądrzejszy – opowiada trener Heynen. – Jeśli chodzi o pracę w kuchni, to nie gotuję od dziś, zawsze to robiłem, tylko nie miałem na to za dużo czasu. A teraz, skoro jest go więcej, staram się być coraz lepszym kucharzem. Kiedyś robiłem małe przekąski, obecnie staram się tworzyć potrawy, w których są więcej niż dwa składniki. Uczę się cały czas i wyobrażam sobie, że za parę miesięcy może nawet ugotuję coś dla drużyny – zapowiada Heynen, który zdradził, że ostatnio najlepiej smakowały mu własnoręcznie zrobione naleśniki z jagodami. Poniżej materiał WIDEO z rozmową z naszym selekcjonerem na ten temat.

Maciej Muzaj wziął ŚLUB? ZDJĘCIA jego dziewczyny w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

Nową pasję i wielki talent odkrył też w sobie Kito... pies Vitala Heynena. Sympatyczny border collie uczy się grać w siatkówkę, a wideo, które opublikował na Instagramie belgijski szkoleniowiec, robi wrażenie. Ten pies to talent czystej wody! Siatkarski talent szlifuje jednak nie sam Heynen ale jego córki. Selekcjoner reprezentacji Polski ma ich trzy - 15-letnią Bente, 22-letnią Jade i 24-letnią Laurę. "Moje córki uczą mojego psa grać w siatkówkę" - skomentował zabawne wideo belgijski trener.

Vital Heynen o pracy z polskimi siatkarzami w 2020 i 2021 roku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze