Siatkówka: Polska - Bułgaria 16.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Polska - Bułgaria dzisiaj w niedzielę STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska - Bułgaria GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: Cyfra Sport Siatkówka: Polska - Bułgaria 16.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Polska - Bułgaria dzisiaj w niedzielę STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska - Bułgaria GDZIE OGLĄDAĆ?

Polki poznały rywalki w trakcie mistrzostw Europy. Nie będzie łatwo, bardzo wyrównana grupa

2021-05-20 22:54

Reprezentantki Polski poznały swoje grupowe rywalki w trakcie mistrzostw Europy w siatkówkę. Impreza, która zacznie się ledwo co dziesięć dni po zakończeniu igrzysk w Tokio, będzie bardzo emocjonująca. Poznaliśmy już nazwy państw, z którymi nasze panie stoczą bój o europejski czempionat. Trzeba przyznać, że nie będzie łatwo. Polki trafiły bowiem do bardzo wyrównanej grupy, zapowiadają się arcytrudne boje.

Reprezentacja Polski kobiet w siatkówkę weźmie udział w turnieju o mistrzostwo Europy. Panie poznały dziś miejsce rozgrywania swoich spotkań, a także rywalki. Trzeba przyznać, że przed Polkami nie stoi łatwe zadanie. Rywalki, które znalazły się w naszej grupie, są bardzo wyrównane i nawet najmniejsze potknięcie może zdecydować o losie reprezentacji Polski w dalszych fazach turnieju.

Legenda wróci do Górnika Zabrze? Ostatni raz był tam 23 lata temu, media donoszą o zaawansowanych rozmowach

Reprezentacja Polski w siatkówkę kobiet poznała rywalki. Zapowiadają się wyrównane mecze

Polki trafiły do grupy B, w której zmierzą się z Bułgarkami, Niemkami, Hiszpankami i Greczynkami. Ciekawie zapowiada się na pewno mecz Polek z Niemkami, ponieważ miedzy naszymi reprezentacjami, według rankingu FIVB istnieje dość mała różnica (Polki plasują się na 12, a Niemki na 13. miejscu rankingu FIVB, przyp.aut_. Dobrego i zaciętego boju można się spodziewać także z reprezentantkami Republiki Czeskiej, które potrafią sprawić niespodziankę i są od naszych kadrowiczek "gorsze" względem światowego rankingu o zaledwie 7 pozycji. Łatwego i przyjemnego spotkania można spodziewać się za to z Hiszpankami i Greczynkami. Mecze naszej grupy będą rozgrywane w stolicy Bułgarii - Sofii. 

Grupy mistrzostw Europy w siatkówkę:

Grupa A (Belgrad): Serbia, Azerbejdżan, Rosja, Belgia, Francja, Bośnia i HercegowinaGrupa B (Płowdiw): Bułgaria, Polska, Niemcy, Hiszpania, Czechy, GrecjaGrupa C (Zadar): Chorwacja, Włochy, Białoruś, Słowacja, Węgry, SzwajcariaGrupa D (Kluż-Napoka): Rumunia, Turcja, Holandia, Ukraina, Finlandia, Szwecja

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Czy Polki zawalczą o najwyższe cele? Ostatnio było blisko

O tym, jaką rolę odegrają Polki w trakcie mistrzostw Europy, dowiemy się już 10 dni po skończeniu igrzysk olimpijskich w Tokio, a więc w dniach 18 sierpnia. Finał imprezy zaplanowany jest na 4 września. Możliwe, że Polki tak jak ostatnio, sprawią kibicom wielkie chwile i zameldują się w półfinale imprezy. Przypomnijmy, że w trakcie ostatnich mistrzostw Europy, reprezentantki Polski odpadły dopiero w półfinale. W meczu o trzecie miejsce, okazały się gorsze od reprezentantek Włoch.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany