Polska – Belgia TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Siatkówka: Polska – Belgia STREAM LIVE ONLINE mecz towarzyski Polska – Belgia gdzie oglądać?

2021-05-13 15:44 Piotr Mika
Siatkówka, kadra, reprezentacja Polski, Vital Heynen, przemowa, siatkarze
Autor: PZPS/Piotr Sumara Trener siatkarzy Vital Heynen przemawia do swoich zawodników

Polska – Belgia TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Siatkówka: Polska – Belgia STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska – Belgia 13.05 NA ŻYWO w INTERNECIE. Polska – Belgia GDZIE OGLĄDAĆ? Polacy rozpoczynają przygotowania do najważniejszej imprezy roku – igrzysk olimpijskich w Tokio. Nasi siatkarze są już na zgrupowaniu w Spale, a dziś, w czwartek 13 maja, rozegrają pierwsze spotkanie towarzyskie przeciwko Belgii. Jak podopieczni Vitala Heynena poradzą sobie po długiej przerwie w grze? Polska – Belgia STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska – Belgia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Siatkówka Polska – Belgia GDZIE OGLĄDAĆ?

Polska – Belgia TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Siatkówka Polska – Belgia GDZIE OGLĄDAĆ?

W maju 2021 roku mija prawie 10 miesięcy od ostatniego meczu reprezentacji Polski w siatkówce. Choć w tym czasie odbyło się sporo różnych imprez klubowych, w których Polacy odnosili sukcesy, to jednak na spotkania kadry fani musieli poczekać naprawdę długo. Teraz podopieczni Vitala Heynena mogę już w pełni poświęcić swoją uwagę przygotowaniom do igrzysk olimpijskich w Tokio. Na tę chwilę na zgrupowaniu w Spale przebywa 24 zawodników. Ich przygotowania rozpoczną się od towarzyskiego dwumeczu z Belgami w dniach 13-14 maja. To spotkanie będzie ważne dla Vitala Heynena nie tylko pod kątem sportowym, ale również osobistym, bo, jak wiadomo, właśnie stamtąd pochodzi trener polskiej reprezentacji.

Polska – Belgia STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska – Belgia siatkówka GDZIE OGLĄDAĆ?

Pierwsze z dwóch spotkań towarzyskich przeciwko Belgii reprezentacja Polski rozegra 13 maja. Start meczu o godzinie 20:30. TRANSMISJĘ z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Transmisja będzie również dostępna NA ŻYWO w INTERNECIE na platformie ipla.tv. Relację na żywo z meczu Polska – Belgia przeprowadzimy również u nas na stronie sport.se.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze