Polska - Niemcy TV TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE ME siatkarzy: Polska - Niemcy GDZIE OGLĄDAĆ mecz 1/4 finału ME? Na jakim programie mecz siatkarzy DZISIAJ 23.09.2019?

2019-09-23 7:41 MSo
Reprezentacja Polski w siatkówce
Autor: CyfraSport Reprezentacja Polski w siatkówce

Polska - Niemcy STREAM ONLINE NA ŻYWO Ćwierćfinał ME siatkarzy: Polska - Niemcy LIVE STREAM w INTERNECIE GDZIE OGLĄDAĆ mecz siatkarzy Polska - Niemcy TRANSMISJA ONLINE ZA DARMO. Podopieczni Vitala Heynena demolują kolejnych rywali w siatkarskich mistrzostwach Europy. Polacy są faworytami do zdobycia mistrzostwa Europy. By zrobić kolejny krok w tym kierunku, należy pokonać Niemców. Czy tym razem Polakom pójdzie tak gładko jak w poprzednich spotkaniach? GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE mecz Polska - Niemcy w 1/4 finału ME? Polska - Niemcy STREAM LIVE ONLINE TRANSMISJA LIVE ZA DARMO z meczu w siatkówkę 1/4 finału ME.

1/4 finału ME: Polska - Niemcy STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Przed Biało-czerwonymi wielka szansa na kolejny medal wielkiej, siatkarskiej imprezy. Podopieczni Vitala Heynena w poniedziałek 23. września zagrają z Niemcami w ćwierćfinale mistrzostw Starego Kontynentu. Polacy są dobrej myśli, choć oczywiście szanują swojego najbliższego przeciwnika. - Cieszymy się, że drużyny czują do nas respekt, ale my też nie chcemy nikogo lekceważyć, bo jeszcze kilka lat temu my byliśmy w podobnej sytuacji, Pamiętajmy, skąd się tutaj wzięliśmy, doszliśmy do tego ciężką pracą - mówił niedawno Michał Kubiak.

ME siatkarzy 2019 Polska - Niemcy w INTERNECIE TRANSMISJA I STREAM

Polacy zagrają z Niemcami na tym samym etapie co kilkanaście dni temu siatkarki. Podopieczne Jacka Nawrockiego pokonały wówczas Niemki po zaciętym boju, po tie-breaku 3:2 (22:25, 25:16, 25:19, 17:25, 15:11). Siatkarze powinni mieć w poniedziałek nieco łatwiej. To oni są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. - Polska to świetny atak, serwis i blok. Nie widziałem wielu spotkań waszej drużyny, ale wiem, jak potrafi grać w siatkówkę - mówił Lukas Kampa, reprezentant Niemiec cytowany przez "Sportowe Fakty".

Zwycięstwo nad Niemcami pozwoli awansować do półfinału i strefy medalowej. W niej zmierzymy się z lepszym z pary Rosja - Słowenia, w której zdecydowanym faworytem jest kadra "Sbornej". To jednak wciąż melodia przyszłości. Biało-czerwoni nie mogą myśleć o tym, a na razie jedynie o najbliższym spotkaniu! W takim wypadku, o zwycięstwo nie będzie trzeba się martwić.

Mecz Polska - Niemcy siatkarzy w 1/4 finału mistrzostw Europy zostanie rozegrany w poniedziałek 23 września w Apeldoorn. O której godzinie? Początek ćwierćfinału ME siatkarzy Polska - Niemcy o godzinie 20.00. Transmisja na żywo na antenach TVP 1, Polsatu Sport i Super Polsatu. Stream online na stronie sport.tvp.pl. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Polska - Niemcy w 1/4 finału.

Najnowsze