Wilfredo Leon

i

Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Wilfredo Leon

Polska - Portugalia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? ME siatkówka Polska - Portugalia STREAM W INTERNECIE. Polska - Portugalia siatkówka TRANSMISJA

2021-09-02 14:15

Polska - Portugalia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? ME siatkówka Polska - Portugalia STREAM W INTERNECIE. Polska - Portugalia siatkówka TRANSMISJA. "Biało-czerwoni" rozpoczynają mistrzostwa Europy w siatkówce! Jak spiszą się w inauguracyjnym pojedynku z Portugalią? Mistrzostwa Europy SIATKÓWKA Polska - Portugalia TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

POLSKA - PORTUGALIA TRANSMISJA

W głowach wszystkich fanów siatkówki wciąż panuje spory zawód związany z odpadnięciem Polaków w igrzyskach olimpijskich już na etapie ćwierćfinału. Czasu jednak już się nie cofnie - trzeba po prostu wyjść na parkiet i dać z siebie wszystko, aby tym razem rezultat był już dużo lepszy. Przed nami mistrzostwa Europy, na których polscy zawodnicy będą walczyli o najwyższe możliwe laury. Pochód na szczyt rozpoczynają od spotkania z Portugalczykami, w którym są murowanym faworytem. Nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza jak tylko pewny triumf nad rywalem z Półwyspu Iberyjskiego. To jednak, czy tak właśnie będzie, pokaże dopiero samo spotkanie, które z pewnością warto śledzić, aby przekonać się, na co stać ekipę Vitala Heynena.

POLSKA - PORTUGALIA W INTERNECIE

Mecz Polska - Portugalia na siatkarskich mistrzostwach Europy rozpocznie się w czwartek, 2 września o godz. 17:30. TRANSMISJA TV z meczu Polska - Portugalia w TVP 1 oraz Polsat Sport. STREAM W INTERNECIE z meczu Polska - Portugalia w usłudze Ipla.

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze