Rosjanin ZAATAKOWAŁ reprezentanta Polski. Trener siatkarza nie gryzł się w język, OKROPNE słowa

2021-01-17 11:00 ŁOLI
Siatkówka, Bartosz Bednorz, Zenit Kazań
Autor: zenit-kazan.com Polski siatkarz Zenitu Kazań Bartosz Bednorz

Spadek formy i gorsze występy nigdy nie są niczym przyjemnym dla zawodnika. Gorsza dyspozycja przekłada się nie tylko na wyniki, ale także także atmosferę w zespole, a ta z kolei często na dyspozycję. Wszystko to tworzy pewnego rodzaju błędne koło. W takiej sytuacji znalazł się obecnie Zenit Kazań, którego barwy reprezentuje Bartosz Bednorz. Słabsza gra drużyny i zawodnika sprawiła, że trener ekipy z Kazania powiedział parę przykrych słów pod adresem Bednorza.

Zenit Kazań to jedna z tych drużyn, które zawsze celują w pierwsze miejsce, więc nic dziwnego, że trener Władimir Alekno oczekuje od swoich podopiecznych walki do samego końca i wygrywania jak największej ilości spotkań. Obecnie jednak forma ekipy z Tatarstanu prezentuje się nieco odmiennie. Na ostatnich sześć spotkań we wszystkich rozgrywkach, Zenit wygrał tylko jedno, z Orenburgiem. Ostatnia porażka z drużyną Dynama Moskwa przelała jednak czarę goryczy.

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI problem Halvora Egnera Graneruda. Norweg nie ma obecnie ŻADNEJ nadziei, prawdziwa tragedia

Po porażce trener Alekno nie przebierał w słowach, a najbardziej oberwało się Bartoszowi Bednorzowi, który również nie może pochwalić się w ostatnich meczach wybitną formą. - Bednorz gra obrzydliwie! Nie wiem co się z nim stało - grzmiał po meczu z Dynamem Moskwa Alekno. - Muszę z nim poważnie porozmawiać, bo z takim zawodnikiem niczego nie wygramy... Polak ma najwięcej błędów i musimy to wyjaśnić. 

Siatkarz urodzony w Zabrzu trafił do Zenita Kazań w 2020 roku. Wcześniej w swojej karierze reprezentował barwy AZS-u Częstochowa, AZS-u Olsztyn, PGE Skry Bełchatów oraz Azimut Leo Shoes Modena. W swoim dorobku ma mistrzostwo Polski, a także Superpuchary Polski, Włoch i Rosji. Ponadto reprezentant Polski zdobył brązowe medale Ligi Narodów oraz Ligi Europejskiej w biało-czerwonych barwach. 

CZYTAJ TAKŻE: Piotr Żyła dał SHOW, padniecie ze śmiechu. „Pojem, legnę na kanapie, wypcham brzuszek” [WIDEO]

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Najnowsze