Aleksiej Spiridonow obraża Polskę

i

Autor: Cyfra Sport Aleksiej Spiridonow obraża Polskę

Rosyjski pieniacz w ohydny sposób atakuje nasz kraj. Spiridonov odpłynął, szokujące słowa o Polsce

2022-03-30 13:58

Polscy kibice od wtorkowego wieczoru mają powody do ogromnej radości. Biało-czerwoni w meczu przeciwko Szwecji w finale baraży o mistrzostwa świata wygrali 2:0 i zagwarantowali sobie udział na tegorocznym mundialu. Po meczu polskich piłkarzy postanowili zaatakować Rosjanie, którzy nie mogą przeboleć wyrzucenia ich z barażów. Swoje paskudne "trzy grosze" dołożył również Aleksiej Spiridonow.

To jeden z największych sukcesów biało-czerwonej kadry w ostatnim czasie. Podopieczni Czesława Michniewicza we wtorkowy wieczór zostawili serce na boisku i wyszarpali awans do mistrzostw świata. Bramki Roberta Lewandowskiego oraz Piotra Zielińskiego sprawiły, że pokonaliśmy Szwecję 2:0 i drugi raz z rzędu pojedziemy na mundial.

Obrzydliwy atak rosyjskiej legendy na Lewandowskiego i reprezentację Polski. Te słowa przyprawiają o mdłości

Spiridonow znów odleciał. Nie uwierzycie, co wygaduje

Euforii w kraju nad Wisłą nie ma się co dziwić, bo biało-czerwoni notują fantastyczną passę kolejnych wielkich imprez, na których wezmą udział. Baraże o mistrzostwa świata miały jednak wyglądać inaczej. W pierwotnym założeniu zespół Czesława Michniewicza w drodze do Kataru miał rozegrać dwa spotkanie. Pierwsze z nich w Moskwie.

Wymowny komentarz Jana Tomaszewskiego o reprezentacji Polski! Legenda Biało-czerwonych skwitowała awans kadry Michniewicza

W losowaniu barażów Polacy trafili bowiem na Rosję. Sytuacja uległa zmianie wraz z ostatnimi dniami lutego i wybuchem wojny na Ukrainie, którą wywołała właśnie Rosja. Choć FIFA długo zwlekała z decyzją o wykluczeniu Sbornej z barażów, po kilku dniach oczekiwania stało się jasne, że Polacy nie zagrają z Rosją, która została wyrzucona.

Sonda
Czy Polska odniesie sukceś na MŚ Katar 2022?

Obrzydliwe słowa Spiridonowa. To już przesada

Od momentu wydania decyzji przez FIFA, Rosjanie nie mogą przeboleć utraty szansy awansu na mistrzostwa świata. Atakują przy tym również Polskę, która niejako skorzystała na ich wykluczeniu. Swoje zdanie wyraził również jeden z najbardziej kontrowersyjnych siatkarzy, znany z niechęci do Polski, a więc Aleksiej Spiridonow.

Rosjanin zdecydował się znów zaatakować Polaków. - Polska to kraj o niskiej odpowiedzialności społecznej! Dla mnie ten kraj nie istnieje - wypalił Spiridonow w rozmowie z portalem sport-express.ru. To nie pierwsza tak kontrowersyjna wypowiedź z jego strony. Widocznie Spiridonow ma spore kompleksy...

Jan Tomaszewski na gorąco po meczu Polska - Szwecja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze