Rozwiedziona Katarzyna Skowrońska pokazała, z kim spędziła sylwestra! Tak bawiła się piękna siatkarka [ZDJĘCIA]

2022-01-01 13:29
Katarzyna Skowrońska
Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska w minionym roku wzięła rozwód. Po 14 latach małżeństwa rozstała się z mężem Jakubem Dolatą. Teraz piękna Kasia Skowrońska korzysta z życia, malując i fotografując. - Znalazłam na siebie pomysł po sporcie, jestem osobą zajętą, mam co robić i nawet nie mam czasu się dobrze wyspać - mówiła niedawno Katarzyna Skowrońska w rozmowie z "Super Expressem". Uważana przez długie lata za jedną z najpiękniejszych polskich sportsmenek była siatkarka spędziła sylwestrową noc w wyśmienitym towarzystwie. Kasia Skowrońska na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać z kim przywitała 2022 rok. Nastroje były szampańskie. Zobaczcie to zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej.

Katarzyna Skowrońska przez długie lata zachwycała na siatkarskich boiskach. Znana z urody gwiazda była jedną z liderek reprezentacji Polski, która dwukrotnie sięgnęła po złoto mistrzostw Europy. Kasia Skowrońska karierę skończyła w 2019 roku. - Nic mi nigdy nie zastąpi siatkówki, adrenaliny na boisku, życia na walizkach, ale trzeba dalej żyć, znajdować nowe pasje i to mi się udaje - mówiła Katarzyna Skowrońska w wywiadzie dla "Super Expressu". Piękna siatkarka po zakończeniu kariery korzysta z życia i oddaje się innym pasjom. - Lubię malować, uwielbiam robić zdjęcia. Dzięki temu moje życie jest barwne i nigdy się nie nudzę, zawsze chodzą mi po głowie jakieś kreatywne pomysły - wyznała Katarzyna Skowrońska "SE".

ZOBACZ: Żona Bartosza Kurka w sylwestra zaległa w wannie! Dziwne ZDJĘCIE pojawiło się w internecie

Katarzyna Skowrońska w 2021 roku wyjawiła prawdę, że jej małżeństwo się rozpadło. Rozwiodła się Jakubem Dolatą. "Ponieważ jestem zirytowana i znudzona odpowiadaniem setny raz na to samo pytanie w sprawie mojego stanu cywilnego oraz czytaniem nieprawdziwych informacji na swój temat w sieci, chciałabym wszystkich poinformować, że od kilku miesięcy jestem po rozwodzie i zamknęłam tamten rozdział życia" - przekazała w sierpniu tego roku Katarzyna Skowrońska. Z kim teraz związana jest piękna gwiazda siatkówki? Tego nie wiemy. Kasia Skowrońska pokazała za to, z kim spędziła właśnie sylwestrową noc. O tym pod naszą galerią zdjęć Kasi Skowrońskiej.

Katarzyna Skowrońska ROZWÓD Siatkarka pokazała, z kim spędziła sylwestra

Katarzyna Skowrońska po rozwodzie korzysta z życia. - Z perspektywy czasu widzę, że znalazłam na siebie pomysł po sporcie, jestem osobą zajętą, mam co robić i nawet nie mam czasu się dobrze wyspać - wyznała Kasia Skowrońska w wywiadzie dla "SE". "Skowronek" 2022 rok przywitał z byłymi koleżankami z kadry. Kasia Skowrońska spędziła ten czas z Katarzyną Skorupą. Przez internetowy komunikator łączyła się również z Joanną Wołosz, rozgrywającą reprezentacji Polski. Nie zabrakło oczywiści noworocznych toastów. Siatkarki podzieliły się z kibicami zdjęciami z tej sylwestrowej imprezy. Poniżej jedna z nich.

Kim jest Katarzyna Skorupa? Polka namiętnie całowała słynną siatkarkę

Siatkarka Joanna Wołosz z NAGĄ WAGINĄ! SZALONA radość po wygraniu Ligi Mistrzów! ZDJĘCIE

Katarzyna Skowrońska i Katarzyna Skorupa
Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska i Katarzyna Skorupa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze