Siatkarki wyszły na boisko w... szpilkach! Wyglądają szałowo, ale mają w tym wielki cel

2020-09-16 20:06
Siatkówka, Volley Wrocław, Dzień Szpilek, siatkarki
Autor: Volley Wrocław Siatkarki założyły szpilki i chcą w ten sposóbwspomóc szczytny cel

Klub siatkarskiej ekstraklasy pań #VolleyWrocław bierze udział w charytatywnej akcji z okazji Dnia Szpilek. W związku z tym przedsięwzięciem, zawodniczki drużyny z Dolnego Śląska pokazały się na parkiecie w wysokim obuwiu. To nie jest pokaz mody, wszystko wiąże się ze szczytnym celem.

Klub tym sposobem wesprze zbiórkę pieniędzy na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. 25 września w Dzień Szpilek wystarczy opublikować swoje zdjęcie w butach na obcasie w social mediach (na Instagramie lub Facebooku) i podpisać je hasztagiem #DzienSzpilek. Siatkarki z przyjemnością dołączają do akcji i w dniu wydarzenia na swoich kontach opublikują zdjęcia. Razem możemy pomóc małym wojownikom z kliniki onkologicznej.

Siatkarski NOKAUT! Niecodzienny wynik w lidze tureckiej

Uwielbiam brać udział w akcjach, które nie dość, że mogą pomóc potrzebującym, to pokazują nas w innej odsłonie. Dla nas siatkarek to sama przyjemność ubrać coś innego niż standardowy dres i siatkarskie obuwie. Oby jak najwięcej takich akcji, w których nasza kobiecość może pomóc tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w tej akcji i wstawienia swoich zdjęć w szpilkach w media. Mam nadzieję, że razem zdobędziemy sporo pieniędzy dla Przylądka Nadziei – skomentowała Natalia Murek, przyjmująca #VolleyWrocław.

Nie żyje legendarny siatkarz! Zmarł na COVID-19

Za każde takie zdjęcie Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową otrzyma 2 zł na pomoc dzieciom z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei, w której każdego roku leczy się około 2000 dzieci.

Polskie siatkarki dwa razy wygrały z Czeszkami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE