Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana 3:0 (34:32, 25:18, 25:21) - Siatkarska Liga Mistrzów

2011-12-20 23:35

Siatkarze Skry Bełchatów pokonali na wyjeździe ACH Volley Lublana 3:0. Spotkanie rozgrywane było w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Drużyna z Bełchatowa dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zapewniła sobie awans do kolejnej rundy turnieju.

Nie powtórzył się siatkarski horror, który miał miejsce tydzień temu podczas pierwszego starcia Skry z mistrzami Słowenii. Przypomnijmy, że wtedy polski zespół przegrywając w setach 0:2, z trudem zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Przeczytaj koniecznie: ACH Volley Lublana - SKRA Bełchatów. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Dzisiaj drużyna z Bełchatowa wygrywała kolejno sety do 32, 18 i 21 punktów. Triumf nad ACH Volley Lublana zagwarantował Skrze wyjście z grupy.