Siatkarska Liga Mistrzów, Zaksa - Cai Teruel 3:0 (25:14, 26:24, 25:15). Polacy w ćwierćfinale!

2012-01-10 20:40

Zaksa Kędzierzyn-Koźle awansowała do ćwierćfinałów Siatkarskiej Ligi Mistrzów. Polska drużyna nie pozostawiła dzisiaj żadnych szans hiszpańskiemu Cai Teruel, pokonując rywala 3:0 (26:24, 25:14, 25:14).

Siatkarzom z Kędzierzyna do awansu potrzebne były 2 wygrane sety. Plan przez podopiecznych Krzysztofa Stelmacha został wykonany z nawiązką.

Złudzenie wyrównanego pojedynku mozna było mieć jedynie w trakcie drugiej partii meczu, kiedy to Hiszpanie przegrali ostatecznie do 24 punktów. W ostatnim secie wszystko wróciło do normy i drużyna gości nie miała juz nic do powiedzenia.

Przeczytaj koniecznie: Siatkówka: Katarzyna Skowrońska grała w Wigilię, zagra też w sylwestra

Dobrze spisywał się dzisiaj Paweł Zagumny. Na wyróżnienie zasługują również świetnie grający środkowi - Wojciech Kaźmierczak oraz Ukrainiec Jurij Gladyr.