Key Alves

i

Autor: Instagram/key.alvees Key Alves

Siatkarska piękność rozbiera się dla pieniędzy. Te gorące zdjęcia odbierają mowę, fotografie dają jej wielkie sumy

2022-07-05 12:40

Sport, zwłaszcza ten na najwyższym poziomie jest przeważnie dochodowym zajęciem. Zawodnicy występujący w dużych klubach nie muszą chwytać się innych zajęć, aby liczyć na dodatkowe pieniądze. Ale przecież nikt nie zabroni szukać innych źródeł dochodu. W nietypową stronę poszła brazylijska siatkarka, Key Alves, która nie ukrywa że zarabia na odważnych zdjęciach publikowanych w sieci.

Brazylia słynie z silnych reprezentacji w siatkówce. Zarówno kobiety jak i mężczyźni należą do światowej czołówki i na wielu ważnych imprezach uchodzą za faworytów do największych triumfów. Liga w tym kraju również stoi na wysokim poziomie i zapewne w czołowych klubach zawodnicy na zbyt małe pensje narzekać nie mogą. Key Alves i tak postanowiła poszukać innego źródła dochodu.

Nowe informacje o zdrowiu Wilfredo Leona. Zdjęcie w internecie, kibice będą w szoku

Siatkarka zarabia krocie na rozbieranych zdjęciach. Jej uroda zniewala

W rozmowie z "O Globo" wyjawiła, że w sieci można znaleźć jej odważne zdjęcia, za które rzecz jasna trzeba zapłacić. Zawodniczka Osasco w Sao Paulo działa na platformie OnlyFans. Podkreśla, że skupia się na siatkówce, ale z publikowania pikantnych fotografii nie zamierza rezygnować. A powód jest dość oczywisty, ogromne pieniądze.

Joanna Wołosz brutalnie o występach w Lidze Narodów. Kapitan polskich siatkarek mówi o wstydzie, mocne słowa

- To mój trzeci rok w profesjonalnej drużynie siatkarskiej i uważam się za profesjonalnego sportowca. Ale pozaboiskowe sprawy również zaczęły się dobrze rozwijać, dlatego zaczęłam poświęcać temu więcej czasu i uwagi - przyznała Alves. Siatkarka nie zamierzała ukrywać, że na platformie zarabia większe pieniądze niż z umowy z klubem.

- Czy mi się to podoba, czy nie to nie z siatkówki czerpię największe dochody. Uważam się za sportowca, modela, influencera i przedsiębiorcę we własnej firmie. Zarabiam około pięćdziesiąt razy więcej dzięki platformom cyfrowym niż dzięki siatkówce. O to naprawdę chodzi - przyznała się Key Alves dodając, że mimo wszystko z siatkówki nie zrezygnuje, bo kocha ten sport.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze