Siatkówka, reprezentacja Polski, siatkarze, kadra

i

Autor: FIVB Reprezentacja Polski siatkarzy

Partnerki siatkarzy

Siatkarze reprezentacji Polski mają prawdziwe szczęście! Z takim wsparciem mogą walczyć o najwyższe cele

2024-04-01 13:30

Reprezentacja Polski siatkarzy już niebawem powalczą najważniejszy medal w ostatnich latach. Nie jest tajemnicą, że podopieczni Nikoli Grbicia marzą o zdobyciu medalu na igrzyskach olimpijskich. W każdej odsłonie tego turnieju nad "biało-czerwonymi" ciąży klątwa, gdzie kończą zmagania na ćwierćfinale. Wszyscy kibice wierzą, że impreza w Paryżu będą tą przełomową, a polscy siatkarze mają znakomite wsparcie w postaci swoich partnerek.

Igrzyska olimpijskie są jedną z najbardziej prestiżowych imprez w świecie sportu. Zdobycie medalu na tym wydarzeniu jest marzeniem niejednego atlety od pierwszych treningów w danej dyscyplinie. Ostatni raz "biało-czerwoni" sięgnęli po medal na igrzyskach olimpijskich w 1976 roku, dlatego nie jest dziwne, że apetyt jest ogromny na kolejny krążek. Tym bardziej, że reprezentacja Polski od wielu lat jest stawiana w roli faworyta tej imprezy. Niestety od wielu lat nad aktualnymi mistrzami Europy ciąży klątwa, czyli koniec imprezy na etapie ćwierćfinału. Wszyscy kibice liczą, że Nikola Grbić odczaruje tą pechową fazę pucharową w Paryżu.

Z takim wsparciem "biało-czerwoni" bez wątpienia zawalczą o najwyższe cele! Ogromna motywacja polskich siatkarzy

Siatkarze reprezentacji Polski bez wątpienia mogą się chwalić wszystkim swoimi partnerkami. Anna Kurek jest żoną kapitana reprezentacji Polski Bartosza Kurka. Jagoda Gruszczyńska to sympatia Aleksandra Śliwki i też dzielą wspólną pasję, tylko że ona słynie z gry na plaży. Jakub Kochanowski jest w stałym związku z Aleksandrą Kołodziejczyk, która w przeszłości była finalistą Miss Polski, a obecnie jest studentką medycyny. Kuba i Ola chętnie spędzają wakacje z Karolem Kłosem i jego żoną, też Olą. Małżonka 34-latka jest blogerką i influencerką. Sylwia Gaczorek jest bardzo dobrze znana w mediach społecznościowych, a obserwujących jej przybyło odkąd oficjalnie ogłosili z Tomaszem Fornalem, że są parą.

Najnowsze