Siatkówka, Liga Światowa. Polska - Rosja, wynik 1:3. Biało-czerwoni z szansą na brązowy medal w meczu z Argentyną

2011-07-10 12:30

W półfinale Ligi Światowej Polacy przegrali z Rosjanami 1:3. We wczorajszym meczu w hali Ergo Arena, biało-czerwoni nie mieli szans z mocną drużyną rywali. Dziś zagramy o brązowy medal z Argentyną. Rosja powalczy o złoto z Brazylijczykami.

Trener Andrea Anastasi próbował wszystkie, a zmobilizowana reprezentacja stawiała czoła faworytom spotkania i wyciskała z siebie siódme poty pod siatką. Niestety udało się naszym wygrać tylko jeden set - pozostałe należały do przeciwników.

Poza kilkoma fragmentami dobrej gry Polaków, rywale mieli zdecydowaną przewagę. W czwartym secie Rosjanie pozwolili biało-czerwonym na zdobycie zaledwie 17 punktów.

Patrz też: Polska - Rosja, wynik 1:3. Zapis relacji LIVE z półfinału Ligi Światowej

Dziś o godzinie 17. Polacy zagrają o brąz z Argentyną i będą walczyli o swój pierwszy w historii medal Ligi Światowej. W wielkim finale o godz. 20 zmierzą się najlepsze drużyny w turnieju - Brazylia i Rosja.

Polska - Rosja 1:3. Sety: 22:25, 23:25, 25:22, 17:25