Łukasz Kaczmarek

i

Autor: Cyfra Sport Łukasz Kaczmarek

poruszające słowa

Słowa, na które zdecydował się Łukasz Kaczmarek po wygraniu Ligi Narodów poruszają serce! Trudno powstrzymać łzy

2023-07-23 22:21

Łukasz Kaczmarek podczas wielkiego finału Ligi Narodów pokazał, że zalicza się do grona prawdziwych liderów reprezentacji Polski i poprowadził wraz ze swoimi kolegami biało-czerwonych do historycznego złota. Po wygraniu spotkania postanowił wypowiedzieć kilka słów w stronę kibiców, po których trudno powstrzymać łzy wzruszenia.

Kibice reprezentacji Polski w siatkówce nie dopuszczali do siebie scenariusza, w którym podopieczni selekcjonera Nikoli Grbicia mogliby nie wywalczył złota Ligi Narodów podczas turnieju finałowego w Gdańsku. Biało-czerwoni wyszli na boisko niezwykle zmotywowani i rozgromili Ameryków 3:1 (25:23, 24:26, 25:18, 25:18) sięgając wreszcie, po raz pierwszy w historii po złoto Ligi Narodów. Po zakończeniu spotkania nie mogło zabraknąć oczywiście wywiadów, w tym jednego z najważniejszych zawodników Polski w tym finale, Łukasza Kaczmarka. 

Poruszające serca słowa Łukasza Kaczmarka po wywalczeniu złota Ligi Narodów! Wzruszający moment

Gwiazdor grający na co dzień dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle od pierwszej piłki grał niesamowite zawody i wychodziło mu niemalże wszystko, dzięki czemu został wyróżniony nagrodą dla najlepszego atakującego turnieju. Kaczmarek korzystając okazji wypowiedział po polsku kilka słów do kibiców biało-czerwonych dziękując im za to, jaką atmosferę tworzą na meczach i jak ich uskrzydlają. 

Słowa, na które zdecydował się Łukasz Kaczmarek po wygraniu Ligi Narodów poruszają serce! Trudno powstrzymać łzy

Dziękujemy bardzo. To jest coś pięknego grać przy takiej atmosferze, jaką tutaj nam tworzycie. Dziękujemy, kochamy Was, jesteście najlepsi na świecie - powiedział z szerokim uśmiechem do kamery Łukasz Kaczmarek zwracając się do fanów, którzy licznie pojawili się w Gdańsku oraz śledzili losy finału przed telewizorami. 

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Najnowsze