Tak piękna żona Fabiana Drzyzgi pociesza go po porażce [ZDJĘCIE]

2021-08-03 21:25
Monika Drzyzga
Autor: Instagram / Monika Drzyzga Monika Drzyzga

Nie udał się polskim siatkarzom start w igrzyskach olimpijskich. Po pięcosetowym boju w ćwierćfinale musieli uznać wyższość Francuzów. Fabiana Drzyzgę po tym pojedynku postanowiła wesprzeć jego żona Monika. Słowa kobiety są bardzo wyraźne i z pewnością są w stanie dotrzeć nawet i do najbardziej rozgoryczonego sportowca!

Nie tak miał wyglądać występ polskich siatkarzy w Tokio. Wszyscy kibice wierzyli, że "Biało-czerwoni" zameldują się co najmniej w finale, a tym samym zapewnią sobie medal igrzysk olimpijskich. Rzeczywistość brutalnie jednak zweryfikowała te plany. Podopieczni selekcjonera Vitala Heynena stoczyli długi, wyczerpujący, pięciosetowy bój z Francją, ale zakończony porażką. Po zakończeniu pojedynku wielu zawodników nie ukrywało prawdziwej rozpaczy i po prostu utonęło we łzach.

Zobacz też: Niesamowita wpadka Mateusza Morawieckiego! Siatkarze w tle

Do tego grona należał m.in. Fabian Drzyzga. Za pomocą mediów społecznościowych, publicznie postanowiła go jednak wesprzeć jego żona - Monika. Kobieta opublikowała wpis, w którym pokusiła się o naprawdę piękne słowa, będące w stanie poruszyć i najbardziej rozgoryczone serce. "Wiem, że dałeś z siebie wszystko, jestem dumna. Życiowy mecz masz wygrany! Mamy siebie... Czekam" - napisała żona zawodnika reprezentacja Polski.

Siatkarzowi nie pozostaje nic innego jak tylko zastosować się do tego, o co poprosiła go ukochana. Choć zanim naprawdę wszyscy polscy reprezentanci przepracują w głowach swoje sportowe nieporozumienie w Tokio, bez cienia wątpliwości upłynie bardzo długi czas. Na tę imprezę czekali bardzo długo, a rezultat nikogo nie zadowala.

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE