Monika Drzyzga

i

Autor: Instagram / Monika Drzyzga Monika Drzyzga

Tak piękna żona Fabiana Drzyzgi pociesza go po porażce [ZDJĘCIE]

2021-08-03 21:25

Nie udał się polskim siatkarzom start w igrzyskach olimpijskich. Po pięcosetowym boju w ćwierćfinale musieli uznać wyższość Francuzów. Fabiana Drzyzgę po tym pojedynku postanowiła wesprzeć jego żona Monika. Słowa kobiety są bardzo wyraźne i z pewnością są w stanie dotrzeć nawet i do najbardziej rozgoryczonego sportowca!

Nie tak miał wyglądać występ polskich siatkarzy w Tokio. Wszyscy kibice wierzyli, że "Biało-czerwoni" zameldują się co najmniej w finale, a tym samym zapewnią sobie medal igrzysk olimpijskich. Rzeczywistość brutalnie jednak zweryfikowała te plany. Podopieczni selekcjonera Vitala Heynena stoczyli długi, wyczerpujący, pięciosetowy bój z Francją, ale zakończony porażką. Po zakończeniu pojedynku wielu zawodników nie ukrywało prawdziwej rozpaczy i po prostu utonęło we łzach.

Zobacz też: Niesamowita wpadka Mateusza Morawieckiego! Siatkarze w tle

Do tego grona należał m.in. Fabian Drzyzga. Za pomocą mediów społecznościowych, publicznie postanowiła go jednak wesprzeć jego żona - Monika. Kobieta opublikowała wpis, w którym pokusiła się o naprawdę piękne słowa, będące w stanie poruszyć i najbardziej rozgoryczone serce. "Wiem, że dałeś z siebie wszystko, jestem dumna. Życiowy mecz masz wygrany! Mamy siebie... Czekam" - napisała żona zawodnika reprezentacja Polski.

Siatkarzowi nie pozostaje nic innego jak tylko zastosować się do tego, o co poprosiła go ukochana. Choć zanim naprawdę wszyscy polscy reprezentanci przepracują w głowach swoje sportowe nieporozumienie w Tokio, bez cienia wątpliwości upłynie bardzo długi czas. Na tę imprezę czekali bardzo długo, a rezultat nikogo nie zadowala.

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Najnowsze