Co za widoki!

Tak wygląda teraz Katarzyna Skowrońska! To zdjęcie powali was pięknem, można się zakochać

2023-03-22 14:34

Katarzyna Skowrońska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Siatkarka, która przez lata znana była z powodu swojej świetnej gry dla reprezentacji Polski, a także dzięki pięknej urodzie, postanowiła pokazać zdjęcie na swoich mediach społecznościowych, które wprost rozpala wyobraźnie. Tak wspaniała fotografia sprawia, że można się zakochać.

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać zjawiskową fotografię na swoich mediach społecznościowych. Emerytowana gwiazda polskiej siatkówki, która od zawsze szczyciła się pięknym wyglądem, zamieściła na swoim Instagramie przepiękne zdjęcie, które pokazuje pełnię jej urody. Obok takiej fotografii ciężko przejść obojętnie, eks-sportsmenka nadal rozpala wyobraźnię!

Katarzyna Skowrońska pokazuje swoją urodę. Przepiękne zdjęcie kultowej siatkarki

Nie da się ukryć, że w trakcie lat swojej kariery Skowrońska przyciągała uwagę kibiców nie tylko swoją grą, ale także wspaniałą urodą. Jak przyznawała po latach siatkarka, miała ona propozycję z megazynu dla mężczyzn, "Playboya", aby pokazać swoje wdzięki w gorących stylizacjach, jednak nigdy nie zdecydowała się na ten ruch.

- Nigdy nie zgodziłam się rozebrać, choć uważam, że ciało i nagość to nic złego. Nie chciałam po prostu tego robić w takim magazynie. Co innego kobieca, subtelna sesja w innym piśmie. Każdy ma wybór. - mówiła Skowrońska.

Tym razem, gwiazda na swoich mediach społecznościowych pokazała piękne oblicze, zamieszczając zdjęcie, na którym perliście się uśmiecha. Aż ciężko nie zakochać się, patrząc na Skowrońską, która mimo lat emerytury, nadal trzyma się doskonale. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii zamieszczonych w tekście.

Listen on Spreaker.
Najnowsze