Tokio 2020. Polska - Japonia - kiedy kolejny mecz? O której godzinie grają siatkarze?

i

Autor: Paweł Skraba / SE Igrzyska Tokio 2020, mecz Polska - Japonia

Tokio 2020. Polska - Japonia - kiedy kolejny mecz? O której godzinie grają?

2021-07-28 11:37

Polska - Japonia: Kiedy kolejny mecz siatkarzy? O której godzinie grają siatkarze? Tokio 2020. Mecz siatkarzy Polska - Japonia. Polacy walczą o wyjście z grupy podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. "Orły" Vitala Heynena zmierzą się z Japończykami. Biało-czerwone mają za sobą spotkania z Iranem, Włochami oraz Wenezuelą. Z każdej grupy wychodzą cztery drużyny. Polska - Japonia - kiedy kolejny mecz? O której godzinie grają?

Tokio 2020: Polska - Japonia. Kiedy kolejny mecz? O której godzinie?

Polscy siatkarze idą jak burza przez Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Biało-czerwoni po ciężkim spotkaniu otwarcia z Iranem przegraliśmy po horrorze 2:3. W kolejnym spotkaniu gładko rozprawiliśmy się z Włochami 3:0. W kolejnym meczu Orły Vitala Heynena mierzyły się z Wenezuelą. "Gang Łysego", jak żartobliwie kibice nazywają kadrę i jej lidera Bartosza Kurka, w kolejnym spotkaniu zmierzy się z gospodarzami imprezy, Japończykami. Biało-czerwoni są coraz bliżej awansu do ćwierćfinałów z czołowych miejsc w grupie. Reprezentanci Kraju Kwitnącej Wiśni wygrali pierwsze spotkania z Wenezuelą 3:0 i Japonią 3:1. Polska - Japonia może dać nam awans do fazy pucharowej i przybliży do mierzenia się o medale.

NIE PRZEGAP! Ojciec Kurka przerwał milczenie. Powiedział o wielkim bólu

Wilfredo Leon: Zagrałem słabiej, to się więcej nie powtórzy

Kiedy kolejny mecz siatkarzy Polska - Japonia? GODZINA, DATA

Mecz Polska - Japonia odbędzie się w piątek, 30 lipca. Spotkanie Polska - Japonia zaplanowane jest na godzinę 7:20. Transmisja z tej rywalizacji będzie dostępna na kanałach TVP oraz Eurosport. Relacja z meczu Polska - Japonia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze