PGE Skra Bełchatów, siatkarze

i

Autor: Cyfra Sport Siatkarze PGE Skry Bełchatów

Typy i kursy. Skra Bełchatów znajdzie sposób na faworyta do tytułu? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-14 17:05

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów typy i kursy. Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle od początku rozgrywek ligowych znajdują się w znakomitej dyspozycji i ani myślą ściągać nogę z gazu. Tym razem podopiecznych Georghe Cretu nie musi jednak czekać łatwe zadanie, naprzeciw nich stanie bowiem PGE Skra Bełchatów, która wygrała ostatnich pięć ligowych spotkań. Bełchatowianie mają w tym sezonie mocarstwowe plany, a jednym z ich elementów jest wywiezienie punktów z terenu lidera. Czy wg TOTALbet mają na to szanse? ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów typy bukmacherskie.

Nie ma jak na razie w tym sezonie mocnych na ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Zespół broniący zdobytego przed rokiem pucharu Ligi Mistrzów udowadnia na krajowym podwórku, że jest piekielnie mocny. Pomimo tego, że drużynę po tak wielkim sukcesie opuścił jej główny architekt – trener Nikola Grbic – kędzierzynianie wciąż prezentują się wyśmienicie. Dość powiedzieć, że w trakcie dotychczasowych dwudziestu ligowych spotkań tylko raz doznali porażki. Co ciekawe, nie stało się to przy udziale innej drużyny z czołówki – na początku marca sensacyjnie komplet punktów z Kędzierzyna wywieźli znajdujący się na trzecim miejscu od końca Czarni Radom, triumfując 3:1. Jeśli był to swego rodzaju efekt rozprężenia wśród podopiecznych Georghe Cretu, z pewnością na taki sam handicap nie będą mogli we wtorek liczyć siatkarze PGE Skry Bełchatów. Goście także znajdują się wysoko w ligowej tabeli i w żadnym wypadku nie będzie tu mowy o grze „na pół gwizdka”. Szykuje się niezwykle zacięta rywalizacja, której faworytem będą wg TOTALbet gospodarze.

Sebastian Świderski opowiada jak wybierano trenerów siatkarskich reprezentacji

Przyjezdni z Bełchatowa także prezentują się jednak w tym sezonie bardzo dobrze. Drużyna prowadzona przez Slobodana Kovaca wygrała 17 z 22 ligowych spotkań, co daje jej obecnie 50 punktów i miejsce jedynie za plecami ZAKSY oraz Jastrzębskiego Węgla. Co więcej, bełchatowianie bardzo udanie reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej, dochodząc aż do półfinału rozgrywek o Puchar CEV. Tam lepszy okazał się jednak francuski Tours – rywale we własnej hali wygrali 3:1, a porażka 2:3 w rewanżu dała im przepustkę do finałowej rywalizacji. Polski zespół odpadł jednak z podniesioną głową, a fakt, że teraz będzie mógł skupić się jedynie na rozgrywkach ligowych stanowi swego rodzaju atut. Zawodnicy z województwa łódzkiego są już niemal pewni miejsca na podium po fazie zasadniczej, ale ich ambicje wcale się na tym nie kończą. Zespół prowadzony przez serbskiego szkoleniowca z pewnością będzie chciał wygrać w Kędzierzynie, demonstrując tym samym swoją siłę przed fazą play-off. Eksperci z TOTALbet są jednak w tym przypadku nieco sceptyczni, w ich opinii zdecydowanym faworytem pozostają bowiem obecni wicemistrzowie Polski. Za każdą złotówkę postawioną na podopiecznych Georghe Cretu można bowiem zarobić jedynie 1.27 zł, analogiczna stawka w przypadku triumfu bełchatowian wynosi natomiast 3.80 zł.

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Kędzierzyn – 1.27                            Skra – 3.80

  • Kędzierzyn wygra seta:

tak – 1.02                                         nie – 8.80

  • Skra wygra seta:

tak – 1.46                                         nie – 2.47

  • Total – suma setów:

poniżej 3.5 – 2.20                           powyżej 3.5 – 1.57

poniżej 4.5 – 1.25                           powyżej 4.5 – 3.45

  • Liczba setów w meczu:

3 – 2.20

4 – 2.55

5 – 3.65

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów dostępna jest W TYM MIEJSCU

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski siatkarzy w sezonie 2021/2022?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze