Siatkówka, Developres Rzeszów, siatkarki, drużyna, Stephane Antiga

i

Autor: CEV Siatkarki Developresu Rzeszów z trenerem Stephane'em Antigą

Typy i kursy. Tauron Liga: kto górą w starciu na szczycie? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-21 12:41

Chemik Police – Developres Rzeszów typy i kursy. Chociaż siatkarki Chemika Police przegrały w tym sezonie ligowym aż trzy spotkania więcej niż zawodniczki Developresu Rzeszów, w tabeli Tauron Ligi oba zespoły dzielą zaledwie dwa punkty. Oznacza to, że już w poniedziałkowy wieczór siatkarki z Polic będą mogły zasiąść na niezwykle wygodnym fotelu lidera. Warunek jest jeden – muszą pokonać przed własną publicznością głównego konkurenta do walki o mistrzostwo Polski, w dodatku bez straty punktu. Czy zdaniem TOTALbet są duże szanse na taki rozwój wypadków? Chemik Police – Developres Rzeszów typy bukmacherskie.

To będzie niezwykle interesujące zwieńczenie fazy zasadniczej Tauron Ligi. Terminarz ułożył się bowiem w ten sposób, że w ostatniej serii gier dwie ekipy wyraźnie górujące w ligowej tabeli zmierzą się w bezpośrednim starciu – drugi Chemik Police podejmie prowadzący Developres Rzeszów. Co więcej, stawka tego pojedynku będzie niebagatelna, gospodynie wciąż mogą bowiem prześcignąć rywalki i rzutem na taśmę zająć pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym. Aby jednak tak się stało, podopieczne Marka Mierzwińskiego muszą w bezpośrednim starciu ugrać komplet punktów. Wygrana po tie-breaku nie wchodzi w tym przypadku w grę. Taki scenariusz nie jest jednak nieprawdopodobny, „Chemiczki” po zmianie szkoleniowca ewidentnie bowiem odetchnęły, czego efektem są dwa niezwykle przekonujące zwycięstwa ligowe – przeciwko MKS Kalisz (3:0) oraz Jokerowi Świecie (3:0). Wyraźną zwyżkę formy zawodniczek z Polic zauważyli najwyraźniej również eksperci z TOTALbet, którzy to gospodyniom dają większe szanse na triumf w poniedziałkowym hicie.

Sebastian Świderski opowiada jak wybierano trenerów siatkarskich reprezentacji

Rzeszowianki przystąpią jednak do tego starcia nie tylko niezwykle zmotywowane, ale także żądne rehabilitacji. Zawodniczki prowadzone przez Stephane’a Antigę w minionym tygodniu uległy bowiem w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów tureckiemu VakifBank Stambuł 1:3, przez co odpadły z dalszych gier. Teraz Developres może jednak w pełni skupić się na rozgrywkach ligowych, a utrzymanie fotelu lidera na koniec sezonu zasadniczego z pewnością dodałoby zawodniczkom pozytywnego „kopa”. O triumf w Policach nie będzie jednak łatwo, o czym świadczą chociażby kursy przygotowane przez TOTALbet. W opinii bukmachera faworytem będą bowiem gospodynie. Za każdą złotówkę postawioną na triumf podopiecznych Marka Mierzwińskiego TOTALbet płaci bowiem 1.72 zł, zwycięstwo rzeszowianek „wyceniono” natomiast na 2.12 zł. Trzeba jednak pamiętać, że nawet porażka 2:3 sprawi, że sezon zasadniczy wyżej zakończą podopieczne Stephane’a Antigi.

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Chemik – 1.72                                 Developres – 2.12

  • Handicap – sety:

Chemik (-1.5) – 2.50                       Developres (+1.5) – 1.42

Chemik (-2.5) – 4.90                       Developres (+2.5) -  1.15

Chemik (+1.5) – 1.35                      Developres (-1.5) – 2.85

Chemik (+2.5) – 1.10                      Developres (-2.5) – 5.70

  • Chemik wygra seta:

tak – 1.11                                         nie – 5.20

  • Developres wygra seta:

tak – 1.19                                         nie – 3.95

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Chemik Police – Developres Rzeszów dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze