Gorące WAGs

Ukochane polskich siatkarzy. To one wspierają mistrzów, od tych zdjęć nie idzie oderwać wzroku

2022-09-11 21:08

Nadszedł ten piękny dzień! Walczymy o złoty medal mistrzostw świata w siatkówce – i to trzeci z rzędu! Mecz Polska – Włochy wzbudza zainteresowanie milionów kibiców z całego kraju. Nasze „Orły” będą dopingowane w Spodku nie tylko przez fanów, ale także ich największe kibicki – ich żony, dziewczyny i narzeczone. Zjawiskowe WAGs będą wspierać ich w jednym z najważniejszych meczów w życiu!

Kiedy Biało-Czerwoni walczą o kolejne zwycięstwa w siatkarskich MŚ, one najmocniej ściskają kciuki. Piękne żony i partnerki gwiazd reprezentacji czarują naturalnym wdziękiem, błyszcząc na trybunach. Ukochanych naszych zawodników oczywiście nie zabraknie na trybunach. Anna Kurek po półfinale płakała na trybunach, inne także czule gratulowały ukochanym naszym „Orłom” dowodzonym przez Nikolę Grbicia. Czy tak samo szczęśliwe będą po niedzielnym finale Polska – Włochy?

Finał MŚ Polska - Włochy dla wszystkich kibiców tylko w TVP! Dziennikarz Polsatu ujawnia, nie było wyjścia

Polska – Włochy: WAGs będą wspierały polskich siatkarzy w finale MŚ!

Najbardziej znana wśród siatkarskich WAGs to Anna Kurek (z domu Grejman), była siatkarka, a obecnie żona kapitana naszej reprezentacji Bartosza Kurka. Zakończyła już karierę i towarzyszy słynnemu mężowi, gdy ten walczy na drugim końcu świata w japońskiej lidze. O miano najpiękniejszej siatkarskiej muzy z powodzeniem może rywalizować też długonoga Aleksandra Kołodziejczyk, dziewczyna Jakuba Kochanowskiego. To finalistka konkursu Miss Polski 2017, a obecnie studentka medycyny. Ostatnio Kuba i Ola chętnie spędzają wakacje z Karolem Kłosem i jego żoną, też Olą. Małżonka „Kłosika” jest blogerką i influencerką. 

Zobacz zdjęcia WAGs reprezentacji Polski w siatkówce. Piękne partnerki dopingują "Orłów" w walce o złoto. 

Kiedy finał MŚ siatkarzy? Gdzie oglądać mecz siatkarzy Polska – Włochy?

Mecz finałowy siatkarskich mistrzostw świata Polska - Włochy odbędzie się w niedzielę 11 września. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 21:00. Mecz może się minimalnie opóźnić w zależności od rozstrzygnięć w meczu o trzecie miejsce Brazylia – Słowenia.

Polska - Włochy RELACJA NA ŻYWO

Transmisja z meczu Polska - Włoch dostępna będzie na TVP 1 oraz Polsat Sport. W Internecie mecz będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl oraz w płatnej aplikacji Polsat Box Go. Relacja z meczu Polska - Włochy NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?
Daria Abramowicz po sukcesie Igi Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze