Wilfredo Leon

i

Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Jasna deklaracja

W taki sposób Wilfredo Leon wypowiedział się o grze w reprezentacji Polski. Po tej deklaracji nie ma już cienia wątpliwości

2023-03-30 9:16

Środa była pełna siatkarskich emocji. W półfinałach Ligi Mistrzów zagrały dwa polskie zespoły i zarówno Jastrzębski Węgiel, jak i Zaksa Kędzierzyn-Koźle wygrały 3:1 i mają świetną sytuację przed rewanżami. W meczu na Opolszczyźnie można było zobaczyć mnóstwo gwiazd siatkówki w tym Wilfredo Leona. Zawodnik Sir Safety Perugia po spotkaniu został zapytany m.in. o występy w kadrze.

Coraz bliższy jest scenariusz polskiego finału w Lidze Mistrzów. I Jastrzębski Węgiel i Zaksa Kędzierzyn-Koźle dzięki zwycięstwom w pierwszych spotkaniach zrobiły poważny krok w stronę decydującego meczu, ale muszą za tydzień postawić kropkę nad "i". Zdecydowanie trudniejsze zadanie czeka mistrzów Polski, którzy na swojej drodze wpadli na faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów - Sir Safety Perugia.

Wilfredo Leon szczerze o grze w kadrze. Tak odniósł się w sprawie reprezentacji

We włoskim klubie występuje m.in. Wilfredo Leon, który pierwszy raz od dłuższego czasu miał okazję zaprezentować się przed polską publicznością. Przyjmujący miał przerwę w występach w reprezentacji spowodowaną kontuzją i nie mógł grać choćby na zeszłorocznych mistrzostwach świata. Leon po spotkaniu został zapytany o kolejne występy w reprezentacji i jego odpowiedź była stanowcza.

- Jestem gotowy dla kadry cały czas - zadeklarował zawodnik włoskiego klubu. - Oni zagrywali bardzo dobrze. Dużo popełnialiśmy jednak błędów w ofensywie. Musimy znaleźć lepsze tempo z rozgrywającym. Wiadomo, że u siebie mieliście przewagę, ale u nas będzie inaczej - powiedział wcześniej o przebiegu środowego spotkania.

Sonda
Czy Wilfredo Leon to największa gwiazda polskiej siatkówki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze