Wilfredo Leon, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon, reprezentacja Polski

Gwiazdy siatkówki z ważnym przekazem do Wilfredo Leona. Reprezentant Polski otrzymał falę wsparcia

2022-05-31 22:02

Przed reprezentacją Polski czeka turniej siatkarskiej Ligi Narodów. W trakcie sezonu klubowego przez kontuzję został wykluczony z gry w kadrze Norbert Huber, który doznał urazu ścięgna Achillesa. Do trenera Grbicia dotarła kolejna zła wiadomość. Wilfredo Leon za pomocą mediów społecznościowych poinformował kibiców, że czeka go poważny zabieg, który może nawet wyeliminować przyjmującego z gry na mistrzostwach świata. Siatkarza wsparło wiele gwiazd.

Czarne chmury zbierają się nad siatkarską reprezentacją Polski. Najpierw wiadomość o kilkumiesięcznej przerwie Norberta Hubera, teraz Wilfredo Leon potwierdza najgorszy scenariusz przed imprezami ważnymi dla kadry. Siatkarz opisał wszystko za pomocą mediów społecznościowych.

Kapitalny bieg polskiej lekkoatletki! Natalia Kaczmarek gorsza tylko od Ireny Szewińskiej [WIDEO]

- Jak pewnie wiecie, przez ostatnie trzy miesiące cierpiałem z powodu bólu pod lewym kolanem. Po konsultacji ze specjalistami ze Szwecji, Polski i Włoch, stało się jasne, że potrzebuję operacji. Ma się ona odbyć w przyszłym tygodniu, a czas rehabilitacji ma wynieść od półtora do trzech miesięcy. W związku z tym nie wystąpię w Lidze Narodów, a duży znak zapytania pojawia się przy kwestii mojego udziału w mistrzostwach świata - przekazał kibicom Leon.

Tego Iga Świątek na pewno się nie spodziewała! Francuzi przygotowali niespodziankę na jej święto

Sonda
Czy Polacy poradzą sobie na mistrzostwach świata bez Wilfredo Leona?

- To trudny moment dla mnie, ponieważ próbowałem wszystkiego, aby unikać operacji. Ale wiem, że powrót do treningów z drużyną narodową w tym momencie mógłby być zbyt bolesny i zbyt ryzykowny dla mojej kariery. Wierzę, że wrócę silniejszy i będę gotowy na walkę o trofea w nadchodzących turniejach - zakończył reprezentant Polski. Wilfredo Leon zaraz po opublikowaniu wyznania, otrzymał słowa wsparcia od m.in. kolegów z reprezentacji.

Skandaliczna decyzja FIFA ws. Rosji coraz bliżej! Ta wypowiedź może pogrążyć Infantino, może pożałować swoich słów

Post Wilfredo Leona

i

Autor: Instragram/ Wilfredo Leon

Kadra Polski nie może narzekać na brak zawodników na pozycji Leona, jednak brak jednego z najlepszych siatkarzy świata może być odczuwalny podczas turnieju Ligi Narodów oraz mistrzostw świata.

Sekswpadka gwiazdy piłki? Wyciekły intymne, pikantne zdjęcia! Jego ślub może być zagrożony

Głos polskiej siatkówki Tomasz Swędrowski: Skomentowałem kilka tysięcy meczów
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze