Andy Carroll

i

Autor: Andy Carroll/Instagram

Sekswpadka gwiazdy piłki? Wyciekły intymne, pikantne zdjęcia! Jego ślub może być zagrożony

2022-05-31 16:53

Przez ostatnie dni Andy Carroll zapewne nie może spać spokojnie. Piłkarz West Bromwich Albion, który w przeszłości grał w takich klubach jak: Liverpool czy West Ham United miał zaplanowany ślub z gwiazdą telewizji - Billi Mucklow. W ostatnich dniach do sieci wyciekły zdjęcia Anglika z nieznajomą kobietą w łóżku, które mogą mieć duży wpływ na przyszłość prywatną piłkarza.

Andy Carroll to angielski piłkarz grający na pozycji napastnika. Swoją karierę rozpoczął w Newcastle United, następnie po 5 latach sięgnął po niego Liverpool. W ostatnim czasie Anglik został zawodnikiem West Bromwich Albion.

Sebastian Świderski przekazał fatalne informacje. Dramat Wilfredo Leona! To będzie potężny cios dla kadry

Były reprezentant Anglii może mieć poważne problemy przez alkohol

Carroll spędził całą noc z Jane Wilkey, towarzyszka napastnika udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie razem z piłkarzem w łóżku oraz w jego szlafroku. Wilkey zaczęła się tłumaczyć przyszłej żonie piłkarza. - On naprawdę nie był w stanie nic zrobić. Przepraszam Billi. Wiem, jak to wygląda, ale nie uprawialiśmy seksu. Musisz wiedzieć, że między mną a Andym nic się nie wydarzyło. Do niczego nie doszło, tylko piliśmy i zasnął na łóżku. Nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji, a zdjęcia to miał być tylko żart - powiedziała Wilkey.

Zbigniew Boniek bez ogródek o słowach Lewandowskiego! Były prezes PZPN nie ma wątpliwości, zwrócił uwagę na istotny szczegół

Sonda
Jak oceniasz organizację finału Ligi Mistrzów w Paryżu?

Jak informuje "Daily Mail", Billi Mucklow usunęła zdjęcie z piłkarzem z aplikacji "WhatsApp". Para ogłosiła swoje zaręczyny w listopadzie 2014 roku podczas romantycznego pobytu we Włoszech.

Kamila Wybrańczyk nie wytrzymała! Wymowny wpis gwiazdy HIGH League 3, chodzi o walkę Pudzian - Materla. Musiała to powiedzieć głośno

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze