Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk nie wytrzymała! Wymowny wpis gwiazdy HIGH League 3, chodzi o walkę Pudzian - Materla. Musiała to powiedzieć głośno

2022-05-31 10:37

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą na gali KSW 70 dostarczyła fanom wielkich emocji, przede wszystkim ze względu na fenomenalny nokaut "Pudziana", który na długo powalił Materlę. Po tym starciu głos zdecydowała się zabrać Kamila Wybrańczyk, która razem z Arturem Szpilką od lat przyjaźni się z Michałem Materlą. "Kamiszka" musiała powiedzieć głośno to, co myśli.

Kibice federacji KSW nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Już podczas kolejnej gali KSW 71 w oktagonie przyjdzie nam zobaczyć m.in. Artura Szpilkę, który zmierzy się z Siergiejem Radczenko, czy Borysa Mańkowskiego, który zmierzy się z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Przed kilkoma dniami z kolei kibice sportów walki mieli okazję oglądać jedną z najbardziej wyczekiwanych walk w historii KSW, starcie Mariusz Pudzianowski - Michał Materla, które zakończyło się brutalnym nokautem ze strony "Dominatora". Po tej walce sporo do powiedzenia miała... Kamila Wybrańczyk, która nie mogła patrzeć na to, co dzieje się w mediach społecznościowych. 

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Reakcja była błyskawiczna, ale gwiazda HIGH League 3 postawiła na swoim

Kamila Wybrańczyk musiała powiedzieć głośno, co myśli po walce Pudzian - Materla. Zrobiło się gorąco, szczery wpis gwiazdy HIGH League 3

Wielu sportowców miało już okazję przekonać się na własnej skórze, że internauci oraz fani potrafią być bezlitośni, a sława i popularność bardzo szybko mogą zamienić się w drwiny ze strony kibiców. Tak stało się również po walce Pudzianowskiego z Materlą, jednak "Kamiszka" nie miała zamiaru tylko się temu przyglądać i zamieściła w mediach społecznościowych wymowny wpis, stając w obronie Materli.

Robert Burneika nie wahał się ani chwili! O wszystkim opowiedział ze szczegółami, szczere wyznanie gwiazdy HIGH League 3

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Analizujemy wygraną Pudzianowskiego na KSW 70

"Kamiszka" nie wytrzymała po walce Pudzian - Materla na KSW 70. Padły mocne słowa, nie miała zamiaru gryźć się w język

Słyszeliście powiedzenie: łaska kibica na pstrym koniu jeździ? Muszę to skomentować, bo jest mi po prostu przykro, jako kobiecie która również ma w domu sportowca, człowieka którego kochaliście jak wygrywał,kochaliście jego pewność siebie, zadziorność i kontrowersyjną osobowość, a jak zaczął przegrywać została tylko garstka kibiców, bo nagle okazało się, że to, co jeszcze przed chwilą było pewnością siebie, teraz jest brakiem pokory - zaczęła swój wpis "Kamiszka" wskazując, że fani zachowują się nie w porządku w stosunku do sportowca, którego jeszcze jakiś czas temu byli gotowi nosić na rękach.

Walka Pudzianowski - Khalidov nie odbędzie się?! Trener Pudziana mówi kategoryczne "nie", zdradził powód

Gwiazda HIGH League 3 nie ukrywała, że boli ją traktowanie, z jakim po przegranej spotkał się Michał Materla. - Dokonałam analizy kilku portali oraz różnych komentarzy pod artykułami z ich ostatniej walki i nie jestem zaskoczona, jest mi po prostu przykro, jak Polacy wylewają swoją żółć. Opluwają się nawzajem kibice i zwykli ludzie. Żółć – to najbardziej polskie słowo - napisała na Instagramie Kamila Wybrańczyk, podsumowując zachowanie internautów.

Ekspert MMA nie ma wątpliwości po walce Pudzianowski - Materla: 45-letni Mariusz jest...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze