Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Reakcja była błyskawiczna, ale gwiazda HIGH League 3 postawiła na swoim

2022-05-30 11:51

Kamila Wybrańczyk niejednokrotnie już udowadniała, że możne pochwalić się wysportowanym i pięknym ciałem a także, że lubi się nim chwalić w mediach społecznościowych. Nie inaczej było tym razem, kiedy to jedna z gwiazd HIGH League 3 postanowiła pokazać zdjęcie, na którym odsłoniła swoje piersi. Tuż po tym musiała jednak stawić czoła nieprzychylnej części internautów, ale nie dała za wygraną i postawiła na swoim.

Już za kilka dni Kamila Wybrańczyk stoczy swoją kolejną, czwartą walkę w MMA, kiedy to zmierzy się z Ewą Brodnicką podczas nadchodzącej gali HIGH League 3. Zanim jednak do tego dojdzie "Kamiszka", a prywatnie partnerka życiowa Artura Szpilki musiała stawić czoła internautom, którzy nie są jej zbyt przychylni. Wszystko przez zdjęcie, na którym Kamila Wybrańczyk postanowił odsłonić swoje piersi. Nie jest tajemnicą, że jedna z gwiazd nachodzącej gali HIGH League 3 lubi chwalić się swoim wysportowanym i pięknym ciałem, jednak części internautów jak widać to przeszkadzało i zaczęli zgłaszać post Kamiszki za nagość. Ta jednak nie odpuściła i ostatecznie postawiła na swoim.

Stanowcza reakcja związku w sprawie Thomasa Thurnbichlera! Trener polskich skoczków podzielił los Kamila Stocha, fani zareagowali natychmiast

Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie i musiała stawić czoła hejterom! Takiego obrotu spraw nie mogli się spodziewać

Kamila Wybrańczyk niejednokrotnie rozpalała już internautów do czerwoności, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia, na których odsłania nieco więcej, niż zazwyczaj. Tym razem jednak internauci, którzy nie przepadają za "Kamiszką" postanowili nieco uprzykrzyć jej życie, ale jak się okazało na próżno. Zawodniczka HIGH League 3 dopięła swego i po usunięciu jej pierwszego zdjęcia zrobiła wszystko, aby druga wersja pozostała na jej profilu, ku uciesze fanów. Zobaczcie to zdjęcie "Kamiszki" zaglądając do galerii zdjęć poniżej! 

Tajemniczy wpis Anny Lewandowskiej! Żona Roberta uchyliła rąbka tajemnicy, te słowa mogą zaintrygować wielu

Sonda
Kto wygra walkę Brodnicka - Wybrańczyk na High League 3?
Dziewczyna Szpilki pokazała piersi. Kamila Wybrańczyk poszła na całość
Najnowsze