Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Tajemniczy wpis Anny Lewandowskiej! Żona Roberta uchyliła rąbka tajemnicy, te słowa mogą zaintrygować wielu

2022-05-30 7:12

Wokół Roberta Lewandowskiego, a co za tym idzie jego rodziny, w ostatnim czasie dzieje się naprawdę wiele. Fani zarówno Bayernu Monachium, jak i reprezentacji Polski czekają na jakiekolwiek informacje w sprawie ewentualnego transferu Polaka, który obecnie przebywa jednak na wakacjach. Każdy ruch kapitana Biało-czerwonych w mediach społecznościowych potrafi uruchomić lawinę i nie inaczej jest tym razem. Wszystko za sprawą tajemniczego postu Anny Lewandowskiej.

Ostatnie tygodnie fanów Roberta Lewandowskiego upływają przede wszystkim pod znakiem niepewności. Dużo mówi się o tym, że kapitan reprezentacji Polski już niebawem może opuścić szeregi Bayernu Monachium i po ośmiu latach w stolicy Bawarii założyć trykot innego zespołu. Kibice "Lewego" czekają się z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje w sprawie ich idola, jednak jak na razie Lewandowski odpoczywał po trudach ostatniego sezonu. W całym tym zamieszaniu każdy ruch Polaka w sieci sprawia jednak, że kibice dosłownie szaleją i nie inaczej może być tym razem, po tajemniczym poście Anny Lewandowskiej.

Jeden ruch Roberta Lewandowskiego wywołał prawdziwą konsternację! Wymowny post kapitana polskiej kadry

Anna Lewandowska o najbliższej przyszłości jej rodziny! Tajemniczy wpis żony Roberta Lewandowskiego

Pomimo przerwy wakacyjnej, zarówno Roberta Lewandowski jak i jego żona Anna mają napięty grafik i mnóstwo zajęć. Trenerka fitness postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tym, jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość. Jedno zdanie mogło przykuć szczególna uwagę fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji w sprawie Roberta Lewandowskiego i tego, co dzieje się wokół niego. 

Wielka zmiana w życiu Wojtka Szczęsnego! Żona bramkarza reprezentacji Polski wszystko pokazała, wielu może im zazdrościć

Zobaczcie, jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy, zaglądając do galerii zdjęć poniżej

Anna Lewandowska szczerze o najbliższej przyszłości jej rodziny. Ten wpis może zainteresować fanów

Wszystko co dobre, szybko się kończy i wie o tym doskonale każdy, kto choć raz wracał z wakacji do swojego normalnego życia. Nie inaczej jest w przypadku Anny i Roberta Lewandowskich, jednak żona kapitana reprezentacji Polski mogła nieco podgrzać atmosferę swoim ostatnim wpisem. - Czas wrócić do naszych córeczek i pracy. To będzie interesujący czerwiec - napisała tajemniczo Anna Lewandowska pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie. Na razie jednak nie wiadomo, co Anna Lewandowska miała na myśli. Czy chodzi tu o przyszłość jej męża? Z pewnością dowiemy się niebawem.

Czesław Michniewicz bez ogródek o transferze Lewandowskiego! Selekcjoner reprezentacji Polski krótko podsumował sytuację kapitana kadry

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien zostać w Bayernie Monachium?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze