Zbigniew Boniek, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek i Robert Lewandowski

Zbigniew Boniek bez ogródek o słowach Lewandowskiego! Były prezes PZPN nie ma wątpliwości, zwrócił uwagę na istotny szczegół

2022-05-31 12:52

Pierwsza konferencja prasowa podczas obecnego zgrupowania reprezentacji Polski przyniosła stanowcze słowa Roberta Lewandowskiego, że kapitan Biało-czerwonych nie wyobraża sobie dalszej współpracy z Bayernem. Ta wypowiedź "Lewego" odbiła się szerokim echem, a teraz zdecydował się ją skomentować Zbigniew Boniek. Przy okazji były prezes PZPN zwrócił uwagę na istotny szczegół.

W ostatnich tygodniach fani Bayernu Monachium oraz reprezentacji Polski mogli zastanawiać się, czy kapitan Biało-czerwonych będzie miał jeszcze okazję zagrać w koszulce mistrzów Niemiec. Okazuje się, że najprawdopodobniej nie, co na konferencji prasowej podczas obecnego zgrupowania polskiej kadry potwierdził sam zainteresowany. Robert Lewandowski odpowiadając na pytanie hiszpańskiego dziennikarza wyznał, że nie wyobraża sobie, aby jego przygoda w Bawarii mogła dalej trwać, co wywołało spore kontrowersje. Teraz słowa te postanowił skomentować Zbigniew Boniek, który przy okazji wskazał pewien szczegół, który przykuł jego uwagę.

Wielki powrót Lukasa Podolskiego na stadion Galatasaray! Wystarczył jeden post "Poldiego", żeby Instagram zapłonął

Zbigniew Boniek skomentował słowa Roberta Lewandowskiego! Były prezes PZPN zwrócił uwagę na istotny szczegół

Były prezes, goszcząc w programie "Prawda Futbolu" przede wszystkim skupił się na wypowiedzi kapitana Biało-czerwonych wskazując, że Lewandowski przede wszystkim szuka sobie nowych wyznań, jego odpowiedź odbije się na drużynie oraz zespole mistrzów Niemiec. - Życzenie najlepszego piłkarza na świecie ma swój rezonans. To wywoła absolutne trzęsienie ziemi w Bayernie - stwierdził Boniek. To jednak nie koniec.

Tajemniczy wpis Anny Lewandowskiej! Żona Roberta uchyliła rąbka tajemnicy, te słowa mogą zaintrygować wielu

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!

Były prezes PZPN szczerze o słowach Lewandowskiego. Zbigniew Boniek wskazał pewien szczegół, który przykuł jego uwagę

Uwagę byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej przykuła jednak nie tylko wypowiedź Roberta Lewandowskiego, a okoliczności, w jakich przyszło mu odpowiadać na pytanie dziennikarza. - Jestem zaskoczony, że wykorzystano do tego wizerunek PZPN. Zawsze na konferencjach była odpowiedź Kuby Kwiatkowskiego: panowie, mówimy o polskiej piłce, nie o problemach klubowych - wyznał Zbigniew Boniek wskazując, że w przeszłości rzadko dochodziło do takich sytuacji, a konferencje kadry miały traktować przede wszystkim o sytuacji reprezentacji Polski.

Wpadka z tłumaczeniem słów Lewandowskiego o Bayernie. Burza na Twitterze! Szybko musieli to prostować

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze