Wilfredo Leon przeprowadzi się do Polski? Żona siatkarza nie ma wątpliwości, ma jeden warunek

2022-01-20 9:37
Wilfredo Leon
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Wilfredo Leon może w przyszłości przeprowadzić się do Polski? Zdaniem żony siatkarza, pani Małgorzaty Leon, taki scenariusz nie jest nieprawdopodobny. W rozmowie z "Polsatem Sport", ukochana gwiazdora reprezentacji Polski wyznała, że wszystko zależy od jednego warunku, który mógłby zachęcić najlepszego gracza świata do przenosin do swojej drugiej ojczyzny.

Wilfredo Leon przeprowadzi się do Polski? Mimo że gracz Perugii od lat reprezentuje barwy Biało-Czerwonych, to nie miał jeszcze okazji gry w ojczyźnie w którymkolwiek z klubów PlusLigi. Zdaniem Małgorzaty Leon, może się to jednak zmienić. Żona siatkarza w rozmowie z "Polsatem Sport" wyznała, że jest to możliwe, ale musi zostać spełniony jeden warunek. Czy doczekamy się gry Leona w jakiejś polskiej drużynie?

Wydało się, jakie pieniądze chciałby dostawać Szewczenko od PZPN. Gigantyczna suma, postawili sprawę jasno

Wilfredo Leon przeprowadzi się do Polski? Szczere słowa Małgorzaty Leon

Jak powiedziała żona siatkarza w rozmowie z Polsatem Sport, gwiazdor kadry może zagrać w Polsce, gdyż życie w ojczyźnie byłoby o wiele prostsze dla wszystkich. Jak sama uważa jednak, mąż musi dostać odpowiednio dobrą propozycję, która skusiłaby go do pojawienia się w ojczyźnie w roli zawodnika któregoś z klubów PlusLigi.

- Życie w Polsce byłoby na pewno łatwiejsze i przyjemniejsze. Myślę, że jest szansa, by Wilfredo znalazł się w polskim klubie. Tym bardziej że PlusLiga stoi na bardzo wysokim poziomie. Przyjemność z grania byłaby ogromna. Wszystko zależy od tego, jakie oferty mąż będzie miał. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do tego pomysłu. Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że jeśli nie następny kontrakt, to jeszcze kolejny mąż podpisze w Polsce. - powiedziała Małgorzata Leon w rozmowie z Polsatem Sport

Złe wiadomości dla Stocha i spółki przed Igrzyskami Olimpijskim w Pekinie. Eksperci nie mają wątpliwości, będzie bardzo kiepsko

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Małgorzata Leon dumna z męża. Wzruszające słowa

Jak sama przyznała Małgorzata Leon, jest bardzo dumna ze swojego męża i cieszy się, że to właśnie z nim się związała. Jak sama podkreśla, to nie tylko dobry zawodnik, ale także świetny partner i ojciec.

- Trudno byłoby nie być dumnym z takiego męża! On jest znakomity nie tylko na boisku. Jest także świetnym mężem i ojcem. Nawet gdyby zakończył karierę, to wiem, że jest bardzo dobrym człowiekiem. Duży wpływ na to mieli jego rodzice. Duma mnie rozpiera za każdym razem kiedy jest na boisku i poza nim. - powiedziała Małgorzata Leon.

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze