Selekcjoner reprezentacji Polski straci pracę? Posada Heynena może być zagrożona!

2019-11-11 19:31 MF
Heynen zaspał
Autor: CEV.EU Heynen zaspał

Czyżby nad głową Vitala Heynena zbierały się ciemne chmury? Tak przynajmniej twierdzą włoskie media, po ostatniej porażce Sir Safety Conad Perugii, którą prowadzi polski selekcjoner, z Cucine Lube (1:3). Prezes klubu z Perugii Gino Sirci w ostrych słowach wypowiedział się na temat formy zespołu.

Perugia zajmuje dopiero 5. miejsce w tabeli ligi włoskiej i ma aż 8 punktów straty do lidera. W ostatnim ligowym meczu podopieczni Vitala Heynena ulegli 1:3 Cucine Lube Civitanova. Po tym meczu prezes Perugii Gino Sirci nie owijał w bawełnę: - Wynik i tak jest niezły, biorąc pod uwagę to, co zobaczyłem na parkiecie. Teoretycznie wszystko powinno działać dobrze, a tak nie było. Nie oglądaliśmy Perugii, jaką znamy od lat. Nic nie idzie dobrze - grzmiał sternik włoskiego klubu.

Selekcjoner reprezentacji Polski podjął pracę w włoskim klubie w lipcu tego roku, a niektóre media z Półwyspu Apenińskiego już sugerują, że wkrótce może ją stracić. Mają o tym świadczyć słowa prezesa Sirciego: - Musimy zmienić kurs i to jak najszybciej. Mamy duże problemy, trzeba je jak najszybciej rozwiązać!