Nikolina Bozicević

i

Autor: Instagram Nikolina Bozicević

Wybieramy Miss siatkarskich mistrzostw Europy 2019! [SONDA]

2019-09-01 11:01

Trwają mistrzostwa Europy siatkarek - za nami faza grupowa, a w niedzielę ruszą zmagania w rundach play-off. W czterech krajach gospodarzy nie brakuje nie tylko wielkich emocji na boisku, ale także pięknych zawodniczek, które poza umiejętnościami zachwycają także wyjątkową urodą. Która z nich zasłużyła na miano miss ME siatkarek 2019?

Najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu rywalizują o miano mistrza Europy. Siatkarki rywalizują w czterech krajach - zachwycają nie tylko na boisku, ale również poza nim. Do Polski, Słowacji, Węgier i Turcji zjechały nie tylko znakomite, ale i piękne zawodniczki! Która z nich najbardziej zachwyca swoją urodą? Weźcie udział i zagłosujcie w sondzie!

Petya Barakova (Bułgaria) - w barwach rumuńskiego CSM Volei Alba Blaj zdobyła srebrny medal siatkarskiej Ligi Mistrzyń sezonu 2017/2018. 25-latka ostatnio reprezentuje Developres SkyRes Rzeszów. 

Kaisa Alanko (Finlandia) - od sześciu lat reprezentuje barwy Finlandii. Jest mistrzynią Finlandii, Niemiec i Francji. Z kadrą największe sukcesy osiągnęła w Lidze Europejskiej, gdzie zajęła drugie miejsce.

Tiiamari Sievänen (Finlandia) - 25-letnia od 2013 roku z sezonową przerwą gra dla LP Kangasala. Tiiamari Sievanen jest dwukrotną mistrzynią Finlandii. Na co dzień gra na pozycji libero.

Bianka Busa (Serbia) - pochodzi z siatkarskiej rodziny. Jej brat, Boris również jest siatkarzem. Dwa sezony grała w Lidze Siatkówki Kobiet w barwach Chemika Police. W tym roku odeszła do CS Volei Alba-Blaj. Jest mistrzynią Polski z 2018 roku.

Laura Dijkema (Holandia) - jedna z największych gwiazd tegorocznego Euro. Dwukrotna srebrna medalistka mistrzostw Europy z 2015 i 2017 roku. Dwa lata temu została wybrana najlepszą rozgrywającą.

Maria Stenzel (Polska) - libero reprezentacji Polski. To złota medalistka elitarnego turnieju Volley Masters Montreux, wicemistrzyni Polski z sezonu 2018/2019 i najlepsza libero Mistrzostw Polski juniorek z 2016 roku.

Martyna Grajber (Polska) - przyjmująca to jedna z gwiazd naszej kadry. Od dwóch lat gra dla Chemika Police, z którym zdobyła dwa Puchary Polski. Ma srebrny i brązowy medal z mistrzostw Polski.

Nikolina Bozicevic (Chorwacja) - 24-latka jest libero reprezentacji Chorwacji. Poza siatkówką interesuje się... pisaniem i rysowaniem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze