Wystarczyło jedno zdjęcie Andrzeja Wrony, żeby rozpętała się burza o LGBT+! Poruszono temat Powstania Warszawskiego

2021-06-21 15:40
Andrzej Wrona i burza pod postem o LGBT+
Autor: Instagram/ w_kracze Andrzej Wrona i burza pod postem o LGBT+

Wielu sportowców oraz osób związanych ze światem sportu skorzystało z okazji jaką była Parada Równości, która przeszła niedawno ulicami Warszawy i wyraziło swoje poparcie dla osób LGBT+. Jedną z takich osób był Andrzej Wrona, który opublikował na swoim Instagramie specjalny post, który jednak nie wszystkim się spodobał. Niedługo po jego umieszczeniu w sieci, pod zdjęciem rozpoczęła się dyskusji, która przerodziła się w niemałą burzę. Poruszono nawet temat Powstania Warszawskiego.

Parada Równości, która przeszła ostatnio ulicami Warszawy sprawiła, że zarówno w mediach tradycyjnych, jak i społecznościowych osobom LGBT+ poświęcono naprawdę dużo uwagi. Nie wszystkie komentarze, które pojawiły się w sieci były jednak pozytywne, o czym na własnej skórze przekonał się Andrzej Wrona. Siatkarza zalicza się do grona najbardziej charyzmatycznych i często dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na różne tematy oraz kreatywnymi zdjęciami. Były reprezentant Polski podczas Parady Równości postanowił także okazać swoje wsparcie dla osób LGBT+, umieszczając na swoim Instagramie specjalne zdjęcie, pod którym bardzo szybko rozpętała się burza. Poznajcie szczegóły zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Potworna burza o LGBT+ na Instagramie Andrzeja Wrony 

Jednemu z fanów Andrzeja Wrony nie spodobało się to, z jednej strony siatkarz ma na swoim ciele tatuaże świadczące o jego patriotyzmie i przywiązaniu do polskiej kultury, a z drugiej jest w stanie akceptować postulaty wysuwane przez środowisko LGBT+. Andrzej Wrona szybko odpowiedział na wpis internauty i odniósł się do jego zarzutów. Nie zabrakło również odniesienia do dziadka siatkarza, który wałczył w Powstaniu Warszawskim. 

Taki naprawdę był ojciec Roberta Lewandowskiego. Przyjaciółka mamy piłkarza opowiedziała o szczegółach. Pozostał żal

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE