Siatkówka, Łukasz Kaczmarek, Zaksa Kędzierzyn, Lublana, finał 2022, Liga Mistrzów

i

Autor: ZAKSA S.A./PressFocus Atakujący Zaksy Łukasz Kaczmarek podczas treningu w Lublanie przed finałem Ligi Mistrzów 2022

Zaksa jeszcze nie wygrała Ligi Mistrzów, ale mistrzowska feta i tak będzie w Kędzierzynie!

2022-05-22 11:34

W niedzielę 22 maja o 21.00 w Lublanie siatkarze Zaksy Kędzierzyn bronią tytułu w Lidze Mistrzów w starciu z włoskim Itasem Trentino. Jeszcze nie wiadomo czy mistrzowie Polski pokuszą się o historyczną w polskiej siatkówce powtórkę, ale miasto uhonoruje ich bez względu na rezultat. Już zaplanowano fetę!

Odbędzie się ona w Kędzierzynie we wtorek 24 maja wczesnym popołudniem. Sponsor główny klubu Grupa Azoty ZAK S.A. oraz Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle zaprosili kibiców do wspólnego świętowania zakończenia sezonu z siatkarskimi mistrzami – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle! A jest co celebrować, bo przecież do Kędzierzyna wrócił po trzech latach tytuł mistrzów Polski. Także sam awans do finału Ligi Mistrzów rok po roku – nie mówiąc o ewentualnym triumfie – ma wielką wymowę. Przez ulice miasta ponownie przejedzie Zaksobus z najbardziej walecznymi zawodnikami w Polsce. Organizatorzy zapraszają fanów do dołączenia, by świętować z ukochaną drużyną i zobaczyć trofea zdobyte w sezonie 2021/2022. Kibice zachęcani też są, by wziąć ze sobą klaskacz, klubowy szalik, flagę lub inne akcesoria prawdziwego miłośnika siatkarskiej Zaksy.

2 300 000 złotych czeka w Lublanie na siatkarzy Zaksy Kędzierzyn

Siatkarzy przewiezie przez miasto Zaksobus, tak jak rok temu, gdy fetowali zdobycie tytułu najlepszego klubu Europy w Weronie, wtedy pokonali ten sam Itas 3:1. O 13.00 pojazd zatrzyma się przy budynku dyrekcji Grupy Azoty ZAK S.A. i przejedzie przez zakład. O 15.00 Zaksa dojedzie do Urzędu Miasta Kędzuerzyn-Koźle. O 15.45 kibice będą mogli spotkać idoli pod Halą Śródmieście. Jak zapowiadają organizatorzy, na trasie na fanów kędzierzyńskiej drużyny będą czekać niespodzianki.

Kamil Semeniuk o transferze do Perugii! Ważne słowa przed finałem Ligi Mistrzów siatkarzy [TYLKO U NAS], WIDEO

Łukasz Kaczmarek stanowczo przed finałem Ligi Mistrzów ZAKSA - Trentino
Sonda
Czy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle obroni tytuł w Lidze Mistrzów?
Nasi Partnerzy polecają