Zjawiskowy ślub polskiego siatkarza! Marcin Komenda ożenił się z piękną Asią [ZDJĘCIA]

2020-01-16 13:30 DaO
Marcin Komenda
Autor: Instagram/marcin_komenda Marcin Komenda z żoną Asią

Ostatni weekend dla reprezentanta Polski w siatkówce, Marcina Komendy, był jednym z najważniejszych w jego życiu. Siatkarz i jego piękna narzeczona, Asia stanęli na ślubnym kobiercu. Z kościoła wyszli już jako Pan i Pani Komenda. Rozgrywający Asseco Resovii zdjęciem ze ślubu pochwalił się w mediach społecznościowych.

Marcin Komenda szerszej publiczności stał się znany w ostatnich miesiącach. 23-letni zawodnik znalazł się w szerokiej kadrze, którą na Ligę Narodów powołał Vital Heynen. W kilku spotkaniach, w których dostał szansę gry pokazał się z bardzo dobrej strony. Doszło nawet do tego, że kibice domagali się, aby zastąpił pierwszego rozgrywającego reprezentacji, a więc Fabiana Drzyzgę.

Tak się jednak nie stało, ale widać, że Komenda ma potencjał na zaistnienie w wielkim świecie siatkówki. Jego dobre występy w kadrze zaowocowały transferem do Asseco Resovii. Rozgrywający może być niemal pewny, że Heynen weźmie go pod uwagę w powołaniach na najbliższe duże imprezy, a przede wszystkim igrzyska olimpijskie w Tokio.

Wcześniej jednak Komenda zrobił bardzo ważny krok w swoim życiu. W ubiegłą sobotę poślubił piękną Asię. Świeżo upieczone małżeństwo zdjęciami z ślubu pochwaliło się w mediach społecznościowych. Żona siatkarza pokazała fotografie z kościoła, a Komenda tuż po ceremonii z podpisem: "Pan i Pani Komenda". Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kocham Cię. Post udostępniony przez Asia Salamon (@asiulka_kk)
Najnowsze