Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber

Siatkarka zachwyciła

Zmysłowa polska siatkarka zrzuciła ubrania i pokazała ponętne ciało. Widoki, których nie da się zapomnieć, ciało bogini

2022-08-11 17:24

Do rozpoczęcia sezonu siatkarskiego w Polsce jeszcze daleka droga. Zawodniczki i zawodnicy mają więc jeszcze chwilę na naładowanie baterii. Korzysta z tego m.in. Martyna Grajber, jedna z najpopularniejszych polskich siatkarek. Przyjmująca, która do niedawna występowała w Tauron Lidze pokazała zdjęcie z Bali, gdzie miała okazję wypoczywać. Jej fotografia błyskawicznie ujęła internautów.

Martyna Grajber przez wiele sezonów grała zarówno w polskich zespołach, z którymi święciła największe triumfy oraz była główną postacią reprezentacji biało-czerwonych. Obie rzeczy w ostatnim czasie uległy zmianie. Przyjmująca straciła miejsce w kadrze, a przed kilkoma miesiącami zdecydowała się zmienić ligę polską na włoską.

Legenda polskiej siatkówki wprost o Wilfredo Leonie. Klarowna wypowiedź przed mistrzostwami, nie ma co do tego wątpliwości

Grajber pokazała zjawiskowe zdjęcie. Cudowny obrazek

Od najbliższego sezonu będzie reprezentowała barwy Unionvolley Pinerolo. - Gra we Włoszech zawsze była moim marzeniem. Bardzo ważne jest dla mnie być częścią ambitnego zespołu, który gra z pasją i właśnie dlatego wybrałam Pinerolo - powiedziała polska siatkarka tuż po podpisaniu kontraktu z włoskim klubem. Nim jednak sezon się rozpoczął, mogła cieszyć się wolnym czasem.

Piękna polska siatkarka wbiła kibicom nóż w plecy. Nie ma już odwrotu, klamka zapadła

Siatkarka nie ukrywa swojej pasji do podróży i w mediach społecznościowych często można zobaczyć jej fotografie z różnych zakątków świata. Niedawno odwiedziła Indonezję, a konkretnie jedną z najpopularniejszych wysp tego kraju, Bali. Ten piękny zakątek świata miała okazję zwiedzać ze swoim świeżo upieczonym mężem, Janem Nowakowskim.

Jedna z fotografii Grajber mogła rozpylić zmysły jej fanów. Siatkarka pokazała się bowiem w fikuśnym stroju kąpielowym, z rozcięciem na brzuchu, dzięki czemu internauci mogli zobaczyć jej wysportowaną sylwetkę. - Wyglądasz zjawiskowo - napisał jeden z użytkowników Instagrama, a to tylko jeden z wielu podobnych komentarzy.

Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA
Listen to "50 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie! Iga Świątek, czy Anna Lewandowska?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze