Siatkówka, kadra narodowa, reprezentacja, plakat, mecze 2021, siatkarze, siatkarki

i

Autor: PZPS Plakat reklamujący majowe mecze towarzyskie kadr siatkarskich

Znamy terminarz meczów towarzyskich reprezentacji siatkarzy i siatkarek

2021-04-28 14:39

W połowie maja kibice spragnieni reprezentacyjnej siatkówki wreszcie się doczekają. Chociaż nie będą osobiście uczestniczyć w spotkaniach kadr narodowych, to przez cztery dni mogą się emocjonować poczynaniami Biało-Czerwonych za pośrednictwem przekazu telewizyjnego. Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował w środę oficjalnie o terminach spotkań towarzyskich siatkarek i siatkarzy w maju 2021 roku. Będą to ostatnie sprawdziany przed wyjazdem obu ekip na rozgrywki Ligi Narodów do Rimini.

Do sparingów kadr Vitala Heynena i Jacka Nawrockiego dojdzie w Łodzi między 13 a 16 maja 2021. Po okresie pracy na zgrupowaniach w Spale (mężczyźni) i Szczyrku (kobiety) zespoły narodowe sprawdzą się z zagranicznymi rywalami. Przeciwnikami siatkarzy będą Belgowie, a siatkarki zmierzą się z Bułgarkami. Tydzień później obie nasze kadry będą już się kierować na włoskie Rimini, gdzie w specjalnej „bańce”, czyli miesięcznym zamknięciu w związku z sytuacją pandemiczną, rozegrają tegoroczną Ligę Narodów. Tam każdy z naszych zespołów czeka 15 spotkań i ewentualne mecze finałowe, w przypadku awansu. Najpierw jednak selekcjonerzy zyskają materiał do analizy po sparingach. Kadra pań zdąży wcześniej rozegrać mecze z Czeszkami, dla panów będzie to pierwsze przetarcie od blisko roku. 

Trener reprezentacji siatkarek: Liga Narodów i mistrzostwa Europy są naszym priorytetem

Terminarz meczów siatkarzy i siatkarek

Reprezentacja siatkarzy:

13 maja, czwartek o 20.30

14 maja, piątek o 18.00

Reprezentacja siatkarek:

15 maja, sobota o 14.45

16 maja, niedziela o 14.45

Zobaczcie jak trener siatkarzy Vital Heynen PO POLSKU zachęca do szczepień [WIDEO]

Jak podkreśla Polski Związek Piłki Siatkowej, ze względu na obowiązujące nadal obostrzenia, spotkania odbędą się bez udziału publiczności. Transmisje z meczów przeprowadzi Polsat Sport.

Sonda
Czy Malwina Smarzek-Godek to aktualnie najlepsza polska siatkarka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze