Żona Kurka była chora. Na jaw wyszła cała prawda, miała naprawdę ciężko

2022-01-15 21:05
Bartosz Kurek i Anna Grejman
Autor: @grejmanka/Instagram Bartosz Kurek i Anna Grejman

Anna Kurek postanowiła przyznać się fanom do tego, co działo się z nią w trakcie ostatnich dni. Okazuje się, że ukochana gwiazdora reprezentacji Polski była chora, do czego przyznała się dopiero teraz. Była siatkarka przyznała, że pierwsze dni po przejściu schorzenia się dla niej naprawdę ciężkie. Zdjęcie mówi wszystko.

Anna Kurek postanowiła powiedzieć fanom, co działo się z nią w trakcie ostatnich dni. O ile dotychczas ukochana gwiazdora reprezentacji Polski lubiła opowiadać za pośrednictwem mediów społecznościowych o swoim życiu w Japonii, o tyle przez ostatnie dni nie można było dowiedzieć się, co słychać u żony siatkarza. Okazuje się, że powodem absencji byłej siatkarki jest choroba, która ją pogrążyła. Jak przyznała druga połówka gwiazdora reprezentacji Polski, jej pierwszy trening po przebyciu schorzenia był naprawdę wycieńczający.

Nie uwierzycie, jak zmieniła się Marcelina Ziętek. Ukochana Żyły pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie, szok

Anna Kurek zmagała się z chorobą. O wszystkim powiedziała

Ostatnią publikacją Kurek na mediach społecznościowych była ta z okolic Sylwestra, gdzie żona gwiazdora polskiej reprezentacji pokazała, jak świętuje zakończenie 2021 roku. Okazuje się, że dłuższa przerwa w mediach społecznościowych mogła mieć związek z chorobą, do której żona Bartosza przyznała się właśnie na swoim Instagramie. O ile nie wiemy, na co cierpiała była gwiazda polskiej siatkówki, o tyle wiadomo, że choroba odcisnęła swoje piętno, z którym ukochana gwiazdora reprezentacji Polski się właśnie zmaga.

Kamil Stoch wzruszony do łez na żywo w telewizji. Przekazał ważne słowa Polakom, powiedział, co chce zrobić

Aby zobaczyć piękne zdjęcia Anny Kurek, przejdź do galerii poniżej.

Kurek powiedziała o chorobie. Było jej naprawdę ciężko

O ile można się cieszyć z faktu, że Anna Kurek wyzdrowiała, o tyle, jak sama przyznała, miała dość duże trudności w trakcie pierwszej sesji treningowej, jaką urządziła sobie po dojściu do zdrowia. Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, mówi wszystko.

- Pierwszy trening po chorobie. Trzy kilometry wyjątkowo długie - napisała Anna Kurek na fotografii na Instagramie.

Anna Kurek
Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze