Anna Grejman, Bartosz Kurek

i

Autor: Instagram / Bartosz Kurek Anna Grejman, Bartosz Kurek

Żona Kurka nie mogła ukryć zdziwienia. Jej sąsiad skrywał sekret, wtedy dowiedziała się prawdy

2021-11-03 11:48

Żona Bartosza Kurka pochwaliła się na mediach społecznościowych swoim niezwykłym odkryciem. Okazuje się, że ukochana siatkarza reprezentacji Polski przez długi czas próbowała dojść do rozwiązania jednej z zagadek okolicy, którą zamieszkuje. Gdy Anna Grejman dowiedziała się, co stoi za sekretem sąsiedztwa, wprost nie mogła w to uwierzyć.

Żona Bartosza Kurka postanowiła zadziwić swoich fanów na Instagramie. Okazało się, że ukochana reprezentanta Polski przez dłuższy czas szukała rozwiązania zagadki sąsiedztwa, która nie dawała jej spokoju. Kiedy odkryła rozwiązanie i dowiedziała się, jaki sekret skrywa tajemnica domu jej sąsiada, nie mogła ukryć zdziwienia.

Kamil Stoch bał się ludzi. Jego żona zdradziła bolesną prawdę, stało się coś niespodziewanego

Żona Bartosza Kurka szukała rozwiązania sekretu. Wszystko przez nietypowy zapach

Anna Grejman przyznała, że ostatnimi czasy w okolicy miejsca zamieszkania cały czas miała do czynienia z dość słodkim, cukierkowym zapachem. Myślała, że w okolicy ktoś przygotowuje łakocie, tylko nie była w stanie znaleźć miejsca, w którym spotkałaby wyroby cukiernicze. Prawda okazała się zupełnie inna. Okazało się, że sąsiad małżeństwa Kurków skrywał pewien sekret, który byłej siatkarce udało się rozwiązać za pomocą Wikipedii. O rezultatach swojego śledztwa poinformowała za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.

Cezary Kulesza nie mógł się powstrzymać. Wymowne słowa o Lewandowskim. Wywołał lawinę reakcji

Aby zobaczyć zdjęcia pięknej żony Bartosza Kurka, Anny, przejdź do galerii poniżej:

Grejman znalazła rozwiązanie zagadki. Nie chodziło o cukierki

Okazuje się, że słodki zapach w okolicy miejsca zamieszkania małżeństwa Kurków spowodowany jest występowaniem charakterystycznego dla japońskiej przyrody krzewu, jakim jest wończa pachnąca. Roślina słynie ze swojego charakterystycznego zapachu i przez to Anna Grejman miała wrażenie, że ktoś w okolicy zajmuje się cukiernictwem. 

Żona Kurka

i

Autor: instagram.com/grajmanka
Sonda
Czy podoba Ci się żona Bartosza Kurka?
Bartosz Kurek murem za Heynenem: Zanim przyszedł, kadra była w rozsypce
Najnowsze