Wilfredo Leon

i

Autor: CyfraSport Polska - Belgia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj ME Polska - Belgia GODZINA mecz siatkarzy dzisiaj ME O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 6.09

Żona Wilfredo Leona była bardzo szczera. Te słowa wielu się nie spodobają, ale taka jest prawda o siatkarzu

2021-07-08 14:10

Wilfredo Leon to niekwestionowana gwiazda siatkówki zarówno polskiej, jak i światowej. Pochodzący z Kuby zawodnik już wkrótce rozpocznie walkę o spełnienie jednego ze swoich największych marzeń i wygranie złota igrzysk olimpijskich w barwach reprezentacji Polski. Za sprawą wypowiedzi choćby jego żony, Małgorzaty Gronkowskiej-Leon, mamy natomiast okazję poznać gracza od strony prywatnej.

Przez ostatnie tygodnie polscy kibice siatkarscy emocjonowali się występami reprezentacji w Lidze Narodów. Ostatecznie podopiecznym selekcjonera Vitala Heynena udało się zajść do finału tego turnieju. Tam jednak musieli uznać wyższość Brazylii, a więc jednego z najlepszych zespołów na świecie. Tak czy inaczej, zmagania we Włoszech stanowiły dla Polaków doskonały test przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio, w ramach których będą walczyli na przełomie lipca i sierpnia. Wszystkim kibicom "Biało-czerwonych" marzy się, aby zawodnicy zdołali stanąć na wysokości zadania i przywieźć z Japonii złote krążki. O to jednak będzie niezwykle trudno. Mimo wszystko każda rzecz staje się prostsza, gdy w swoich szeregach ma się takiego asa jak pochodzącego z Kuby Wilfredo Leona.

Zobacz też: 74-letni kandydat na prezesa PZPN zostanie ojcem? 50 lat młodsza seksbomba ma być z nim w ciąży

Zawodnik ten to prawdziwy lider reprezentacji Polski. Fani są bardzo ciekawi informacji o tym zawodniku także od strony prywatnej. Takimi słowami postanowiła podzielić się niedawno żona gracza, Małgorzata Gronkowska-Leon. Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: Bez niego złota w Tokio nie będzie! Bartosz Kurek teraz walczy o inne wyróżnienie, potrzebuje głosów kibiców

QUIZ: Co wiesz o Wilfredo Leonie, gwiazdorze reprezentacji Polski siatkarzy? Jeśli jesteś prawdziwym kibicem, musisz zgarnąć 10 pkt!

Pytanie 1 z 10
W którym kraju urodził się Wilfredo Leon?
Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze