Bartosz Kurek

i

Autor: CyfraSport Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj ME Polska - Serbia GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj ME O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 4.09

Bez niego złota w Tokio nie będzie! Bartosz Kurek teraz walczy o inne wyróżnienie, potrzebuje głosów kibiców

2021-07-08 10:13

Igrzyska olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami, a kibice bardzo liczą na medal (najlepiej złoty) siatkarzy. Jednym z liderów naszej drużyny będzie Bartosz Kurek, który w ostatniej Lidze Narodów grał fenomenalnie i pomógł Polakom wywalczyć srebro. Zanim jednak wystąpi na igrzyskach, powalczy o duże wyróżnienie – zwycięstwo w plebiscycie na SuperSportowca czerwca „Super Expressu”.

Na Bartosza Kurka zawsze możemy liczyć. Nie dość, że zdobywa mnóstwo punktów, to jest duchowym liderem drużyny. Podczas przerw w grze, które zarządza trener Vital Heynen, Kurek jest jednym z najaktywniejszych zawodników. Krzyczy, udziela się, doradza młodszym zawodnikom. Ale nic w tym dziwnego – Kurek jest jednym z najbardziej doświadczonych, ale i utytułowanych zawodników w talii Vitala Heynena.

W finałach ostatniej Ligi Narodów został MVP, a Polacy zajęli drugie miejsce. Kurek, który zawsze chce wygrywać, daleki był jednak od radości. Celem było jednak pokonanie Brazylii w finale i wygranie całej Ligi Narodów.

- To było fantastyczne spotkanie, niestety Brazylijczycy nas zdominowali. Gramy razem, przegrywamy razem, cierpimy razem – powiedział Kurek, podkreślając fantastyczną atmosferę, jaka panuje w kadrze koszykarzy. Mamy nadzieję, że przełoży się ona na złoto olimpijskie, a my po raz kolejny będziemy mogli nominować któregoś z siatkarzy do tytułu SuperSportowca miesiąca.

Swój głos na Bartka Kurka lub innego utytułowanego Polaka można oddać poniżej lub na stronie SportowiecMiesiaca.se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze