Żonie Wilfredo Leona mogą zazdrościć tabuny kobiet! Siatkarz wyczynia prawdziwe cuda, wideo trafiło do sieci

2021-10-28 9:12
Wilfredo Leon, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon, reprezentacja Polski

Wilfredo Leon to bezapelacyjnie jedna z najważniejszych postaci w reprezentacji Polski w siatkówkę, co jednokrotnie miał okazję udowodnić podczas ostatnich turniejów, na których grali Biało-czerwoni. Okazuje się jednak, że talent do sportu to nie jedyna cecha zawodnika, z której może być dumna jego żona. Do sieci trafiło wideo, na którym gołym okiem widać, że Wilfredo Leon to człowiek wielu talentów, a jego żonie mogą zazdrościć tabuny kobiet.

Podczas ostatnich imprez z udziałem reprezentacji Polski, kibice Biało-czerwonych mogli kolejny raz przekonać się, że gwiazdy polskiej kadry to jedni z najlepszych zawodników na świecie, którzy w trakcie meczu potrafią wyczyniać prawdziwe cuda. Oprócz Bartosza Kurka, jedną z wiodących postaci w reprezentacji Polski w siatkówkę jest oczywiście Wilfredo Leon. Urodzony na Kubie zawodnik podjął bardzo dobrą decyzję dołączając do Biało-czerwonych, z którymi zgarnął już parę medali. Okazuje się jednak, że bardzo dobra gra w siatkówkę to nie jedyny talent Wilfredo Leona. Siatkarz postanowił podzielić się ze swoimi fanami specjalnym wideo, na którym gołym okiem widać, że jego żona może czuć dumę z tego, co jeszcze potrafi w domu zrobić reprezentant Polski. 

NIE PRZEGAP: Szczery do bólu Vital Heynen rozłożył nas na łopatki! Chodzi o jego pracę z reprezentacją Polski

Zobaczcie, jak wyglądała sesja ślubna Wilfredo Leona, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Wilfredo Leon pokazał swój talent. Żonie siatkarza może pozazdrościć niejedna kobieta 

Okazuje się bowiem, że jeden z najlepszych siatkarzy na świecie i zdobywca m.in. brązowego medalu na tegorocznych mistrzostwach Europy, nie skupia się tylko i wyłącznie na treningach i grze, lecz także często pojawia się... w kuchni. Wilfredo Leon postanowił pochwalić się swoim fanom w mediach społecznościowych swoim kolejnym talentem. Na oficjalnym TikToku siatkarza urodzonego na Kubie pojawiło się bowiem krótkie nagranie, na którym Wilfredo Leon... piecze ciasto. Takiego widoku w swojej kuchni żonie reprezentanta Polski mogą pozazdrościć tabuny kobiet. Nieczęsto bowiem zdarza się, aby gastronomia była mocną stroną mężczyzn, jednak partnerce Leona udało się trafić na siatkarza, który w swoim wolnym czasie potrafi przygotować przeróżne pyszności. 

Czytaj także: Gdy ujawnili, czym zajmowała się mama Wilfredo Leona oniemieliśmy! Nagle wszystko stało się jasne

Ogromne wzmocnienie reprezentacji Polski! Wilfredo Leon zgarnia kolejne medale 

Przed swoją przygodą w reprezentacji Polski, Wilfredo Leon przez pięć lat grał dla kubańskiej kadry. Z nią był w stanie zdobyć jedynie wicemistrzostwo świata oraz brąz Ligi Narodów. Po tym, jak siatkarz dołączył do ekipy Biało-czerwonych, był w stanie sięgnąć już po cztery krążki. Do dwóch brązowych medali mistrzostw Europy z 2019 i 2021 roku, urodzony na Kubie Wilfredo Leon zdobył jeszcze srebro Pucharu Świata oraz wicemistrzostwo Ligi Narodów. 

Po zobaczeniu, jak Popek wyglądał bez blizn i tatuaży na twarzy, będziecie w głębokim szoku! Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze