Szczery do bólu Vital Heynen rozłożył nas na łopatki! Chodzi o jego pracę z reprezentacją Polski

2021-10-26 11:18
Vital Heynen w reprezentacji Polski
Autor: Cyfra Sport Vital Heynen w reprezentacji Polski

Vital Heynen dał kibicom reprezentacji Polski oraz zawodnikom Biało-czerwonych wiele powodów do radości, prowadząc swoją drużynę łącznie do sześciu medali. Przygoda belgijskiego szkoleniowca z reprezentacją Polski dobiegła już końca, gdy Polacy sięgnęli po brąz na tegorocznych mistrzostwach Europy, jednak na odchodne Vital Heynen zdążył nas jeszcze rozłożyć na łopatki. Wszystko przez jego wypowiedź dotyczącą jego kontraktu, który wygasł.

Fani reprezentacji Polski od wielu lat mają wysokie oczekiwania względem siatkarzy, którzy na każdej imprezie znajdują się w gronie faworytów do wygrania całego turnieju. Po objęciu przez Vitala Heynena Biało-czerwonych, kibice z Polski mogli od razu świętować, gdy nasi siatkarze obronili tytuł mistrzów świata. Niestety, wszystko co piękne szybko się kończy, tak zakończyła się współpraca Polaków z Vitalem Heynenem. Wraz z końcem tegorocznych mistrzostw Europy, na których siatkarze Biało-czerwonych zdobyli brązowy medal, przygoda Heynena z polską kadra dobiegła końca. Na odchodne, Belg był jednak w stanie rozłożyć nas na łopatki, bo o ile większość fanów o mediów doskonale zdawała sobie sprawę z tego, kiedy wygasa umowa Heynena, nie miał pojęcia o tym sam trener, chwaląc się tym z uśmiechem. 

Gdy ujawnili, czym zajmowała się mama Wilfredo Leona oniemieliśmy! Nagle wszystko stało się jasne

Zobaczcie, jak wyglądało pożegnanie Vitala Heynena z reprezentacją Polski, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

NIE PRZEGAP: Takie rzeczy tylko w Polsce! Każdy może rzucić się na głęboką wodę

Były szkoleniowiec reprezentacji Polski podczas swojej przygody w kadrze Biało-czerwonych skupiał się przede wszystkim na trenowaniu zawodników i kolejnych turniejach wyznają, że nie zastawiał się nawet nad tym, kiedy wygasa jego umowa. Co więcej, Vital Heynen nawet jej nie przestudiował. - Nawet nie wiem, kiedy dokładnie kończy się mój kontrakt, bo nigdy nie czytam moich umów - rzucił z uśmiechem były trener Polaków po zdobyciu brązowego medalu na tegorocznych mistrzostwach Europy. 

CZYTAJ TAKŻE: Bartosz Kurek wielu może wprawić w kompleksy! Wielki wyczyn Polaka, jest się czym chwalić

Vital Heynen objął reprezentację Polski w 2018 roku i prowadził ekipę Biało-czerwonych aż do tegorocznych mistrzostw Europy. W tym czasie, szyje reprezentantów Polski zdobiło aż sześć medali. Belgijski trener zdobył z Polakami mistrzostwo świata w 2018 roku, dwa brązowe medale mistrzostw Europy w 2019 i 2021 roku, brąz i srebro Ligi Narodów w 2019 i 2021 oraz srebro Pucharu świata przed dwoma laty.  

Nie przegap: Szczere wyznanie Antigi o pracy w reprezentacji Polski. Nie wszystkim się to spodoba

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze