Lewis Hamilton ma wszystkiego dość! DEPRESYJNE słowa mistrza Formuły 1

2019-10-16 10:36 JWa
Lewis Hamilton
Autor: AP Lewis Hamilton

Lewis Hamilton to jedna z największych gwiazd światowego sportu. Brytyjczyk już teraz postrzegany jest jako legenda Formuły 1. Ma oczywiście dzięki temu wielu fanów. Mogli poczuć się oni bardzo zaniepokojeni po ostatnim wpisie na Instagramie, który kierowca Mercedesa utrzymał w wyjątkowo depresyjnym tonie. Najgorsze jest to, że nie do końca wiadomo o co chodziło Hamiltonowi.

Lewis Hamilton uderzył w bardzo smutne tony. Jego post zniknął już co prawda z Instagrama, ale dziennikarze niemieckiego "Bilda" zdołali go uwiecznić dzięki zrzutowi ekranu. Słowa brytyjskiego kierowcy Formuły 1 wskazują, że jest on psychicznie wyczerpany. "Szczerze mówiąc mam ochotę ze wszystkiego zrezygnować. Odciąć się całkowicie. Dlaczego mam się martwić, skoro na świecie jest taki bałagan, a ludzi w ogóle to nie obchodzi. Mam zamiar poświęcić chwilę na zebranie moich myśli. Dziękuję wszystkim tym, którzy wciąż coś dają temu światu" - napisał na portalu społecznościowym. Najgorsze jest to, że fani mogą tylko domyślać się o co chodzi i powstało już na ten temat kilka teorii. Dwie z nich wysnuli dziennikarze "Bilda".

Depresyjny wpis Lewisa Hamiltona
Autor: Instagram / lewishamilton Depresyjny wpis Lewisa Hamiltona

Niemiecka gazeta zastanawia się czy Hamiltonowi nie chodzi przypadkiem o ostatnie wydarzenia z meczu eliminacji Euro 2020 Bułgaria - Anglia. Przypomnijmy, kibice gospodarzy wyzywali czarnoskórych reprezentantów "Synów Albionu". Oprócz tego wykonywali nazistowskie gesty. W światowym futbolu wybuchł ogromny skandal, a ludzie związani ze sportem nie ukrywali oburzenia. Inna wersja o wpisie zawodnika Mercedesa mówi o ewentualnym zakończeniu kariery. Jest ona o tyle mniej prawdopodobna, że Lewis Hamilton nie wydaje się być nasycony sukcesami, mimo że lada moment powinien zapewnić sobie szósty tytuł mistrza świata F1.

Kibice natomiast uważają, że 34-latek chciał po raz kolejny wyrazić sprzeciw wobec problemów ekologicznych naszej planety. Od dłuższego czasu Lewis Hamilton angażuje się w projekty, mające zapobiegać zmiany klimatyczne. Skupia się na wspieraniu wegan i sam nawet otworzył restaurację tego typu.

Najnowsze