Agnieszka Rylik

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Agnieszka Rylik

"Za dudki sprzedałby każdego"

Agnieszka Rylik mocno uderzyła w Tomasza Adamka. Ostro o jego wierze i polityce. Sprzedałby każdego?!

2023-01-25 14:43

Tomasz Adamek to jedna z polskich ikon boksu. Na walki „Górala”, tak jak i dla Andrzeja Gołoty, wstały miliony ludzi. Czołowa polska pięściarka Agnieszka Rylik ostro uderzyła w ikonę boksu. Wypowiedziała się ostro o jego wierze i polityce. - Za dudki sprzedałby każdego – napisała Agnieszka Rylik w jednym z komentarzy na Facebooku.

Agnieszka Rylik mocno uderzyła w Tomasza Adamka w jednym z wpisów na Facebooku. Nie oszczędziła ikony polskiego sportu, twierdząc, że „Góral” powinien „cofnąć się do średniowiecza” ze swoimi poglądami politycznymi. Bez ogródek wypowiedziała się także na temat jego podejścia do wiary.

Mike Tyson znowu oskarżony o gwałt! Ofiara żąda 5 mln odszkodowania

Rylik ostro o Tomku Adamku. „Powinien cofnąć się do średniowiecza”

- Za dudki sprzedałby każdego. Jeśli chodzi o politykę i wystąpienia publiczne powinien się cofnąć do średniowiecza. Czyścić towarzystwo gejowskie przez ogień i egzorcyzmy. Hasła wyborcze egzorcyzmy dla każdego. Bo dzieciaki z poprawczaka też dla niego opętał szatan – brzmi fragment komentarza Agnieszki Rylik na Facebooku.

Była pięściarka ostro wypowiedziała się także na temat jego podejścia do religii. - Dla niego najważniejsze chyba, że spowiedź go oczyszcza. To najlepsze jest dla niego w religii. Możesz pogrzeszyć i po spowiedzi czysta karta, możesz dalej z różańcem na klacie robić, co chcesz. Nie cierpię hipokryzji i zakłamania, wyciszonych spraw – dodała.

Kim jest Agnieszka Rylik?

Agnieszka Rylik to jedna z najbardziej utytułowanych polskich pięściarek. Stoczyła 18 zawodowych pojedynków – przegrała tylko raz z Tracy Byrd. Rylik była posiadaczką pasa WIBF i IBO. Ostatni pojedynek stoczyła w 2005 roku.

Dariusz Michalczewski OSTRO: Adamek nie ma do mnie PODJAZDU!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze