Andrzej Gołota liczy na jakiś WYPADEK! Czeka na to z wielką niecierpliwością [WIDEO]

2020-08-28 13:15 MSo
Andrzej Gołota
Autor: CyfraSport Andrzej Gołota

Jest niekwestionowaną gwiazdą i legendą polskiego sportu. Miliony fanów zarywały noce, by patrzyć jak niekoronowany mistrz świata, Andrzej Gołota bił się ze światową czołówką. W rozmowie z Marcinem Najmanem w programie "W ringu z Najmanem", "Andrew" przyznał, że po cichu liczy na pewien wypadek. Czeka na to z wielką niecierpliwością, ale dalej nie miało to miejsca. O co chodzi?

Czy jest szansa, by Andrzej Gołota powrócił do Polski? Na to pytanie odpowiedział w programie Marcina Najmana, "W ringu z Najmanem"! Niestety, nic nie wskazuje na to, by miało się to stać. - Urodziłem się w Polsce, wychowałem się tutaj. Pierwsze kroki w boksie stawiałem w Polsce. Zawsze serce ciągnie z powrotem, ale z drugiej strony... Dzieci już tam się urodziły i czego się dla nich nie robi - powiedział Gołota.

KSW nie odpuszcza! Będzie walczyć o Mateusza Gamrota [WIDEO]

Legendarny "Andrew" ostatni zawodowy pojedynek stoczył w 2013 roku, przegrywając z Przemysławem Saletą. Karierę zakończył rok później po pokazowym starciu z Danellem Nicholsonem. Na co dzień mieszka w Chicago. Z żoną Mariolą ma dwójkę dzieci - Alexandrę i Andrzeja. Choć oboje są już dorośli, to pięściarz dalej nie doczekał się wnuków!

- To jest największy problem. Myślałem, że może jakiś wypadek (śmiech). A tu nic! Córka ma 29 lat i nic, po prostu to jest tragedia - wyznał z wielkim uśmiechem na twarzy Gołota.

FAME MMA 7: ZMIAŻDŻONE UCHO Don Kasjo! Przez OKROPNĄ kontuzję odwołano walkę

Super Sport 27 VIII
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze